Наліпки на автомобілі — це ефективний спосіб виразити свою особистість, рекламувати бізнес або підтримати патріотичні переконання. Вони додають індивідуальності та стильності транспортному засобу, прикрашають та привертають увагу. Рекламні наклейки здатні привернути увагу до вашої компанії, розігнати продажі та збільшити клієнтську базу.

Бажаєте замовити друк наліпок в Дніпрі? Давайте розглянемо різноманітність видів наклейок, матеріали для їх виготовлення, а також переваги, що вони принесуть вам та вашому авто.

Види наклейок на авто

Існує безліч видів наклейок на авто, серед них:

 • рекламні забезпечують ефективну рекламу бізнеса або послуг;

 • інформаційні містять корисну інформацію про компанію, контактні дані або QR-коди;

 • патріотичні демонструють підтримку країни, міста, команди або інших локальних вподобань;

 • декоративні додають стиль та естетичний вигляд автівці.

Матеріали для виготовлення наклейок

Для виготовлення наклейок на авто використовуються різноманітні матеріали:

 • Вініл. Найпоширеніший матеріал, стійкий до атмосферних впливів та легкий у догляді;

 • Поліуретан. Надзвичайно міцний матеріал, який дозволяє використовувати стікери в умовах важких експлуатацій;

 • Прозорий полімер. Друк на клейкій плівці застосовується для створення непомітних наліпок на склі авто;

 • Папір. Підходить для тимчасових наклейок або невеликих рекламних акцій.

Переваги використання наклейок

Попит на стікери для особистих чи бізнесових цілей збільшується з кожним роком. Це не дивно, зважаючи що застосування наклейок на авто має кілька важливих переваг:

 • Мобільна реклама. Ваше авто стає рухомим білбордом, який привертає увагу пішоходів і інших водіїв. Ви зможете рекламувати ваше підприємство по всьому місту або навіть регіону та країні;

 • Індивідуальний стиль. Наліпки додають унікальності вашому транспортному засобу та підкреслюють вашу особистість;

 • Легкий захист. Вони можуть захистити лакофарбове покриття авто від невеликих пошкоджень та подряпин;

 • Економічне рішення. В порівнянні з іншими рекламними методами, наклейки є вигідним і довговічним варіантом (окрім паперових);

 • Простота застосування. Наклеїти їх можна без особливих зусиль та швидко змінити зовнішній вигляд авто.

Як забрендувати автомобіль наклейкою

Наклеїти наліпки — швидкий та досить простий процес, проте щоб стікер виглядав охайно треба дотримуватися деяких умов.

 1. Підготовка. Переконайтеся, що поверхня автомобіля чиста та суха перед наклеюванням.

 2. Використовуйте натяжний метод. При наклеюванні великих наклейок, використовуйте метод з натягуванням, щоб уникнути зворотного складання матеріалу.

 3. Закріплення. Ретельно притисніть стікер та вирівняйте його по всій поверхні, усунуваючи бульбашки повітря.​

Щоб уникнути помилок з розміром наклейки на авто та забезпечити оптимальну поклейку, слід дотримуватися кількох важливих кроків. Спочатку, точно виміряйте доступну площу для наклеювання, щоб уникнути проблем з надто малими або великими наклейками. Залиште додаткові відступи від країв, щоб створити ефектний вигляд та забезпечити точне розміщення.

Особливу увагу слід приділити наклейці на заднє скло автомобіля. Уникайте поклейки наклейки аж під край скла — це може принести дискомфорт керування автівкою. Рекомендуємо відняти від розміру скла мінімум 10 см на поля, щоб створити зручний та безпечний простір для поклейки.

Пам'ятайте, що правильно підібраний розмір наклейки допоможе зберегти гармонійний зовнішній вигляд вашого автомобіля, а також надасть йому індивідуальності та стильності. Враховуючи ці рекомендації, ви отримаєте наклейку, яка ідеально впишеться на ваше авто та буде вам до вподоби!

Замовити наліпки на авто в Дніпрі

Типографія в Дніпрі “Дніпрограф” пропонує широкий спектр послуг з виготовлення та друку наклейок, що відповідають вашим потребам та вимогам.

Друк наліпок на самоклеючій плівці проходить в декілька етапів:

 • Консультація. Співробітники нашої компанії допоможуть вам визначитися з дизайном наклейок, враховуючи ваші побажання та можливості друку;

 • Підготовка макету. Після обговорення дизайну створюється макет наклейки, щоб ви могли оцінити її вигляд перед переходом до виробництва;

 • Виробництво. Після схвалення макету розпочинається виготовлення. Ми використовуємо сучасні технології та високоякісні матеріали, щоб забезпечити якість та довговічність продукції;

 • Друкування. Ми пропонуємо різні формати друку – від стандартних однокольорових наліпок до барвистих та деталізованих зображень. Ви можете вибрати техніку друку, яка найкраще підходить для вашого дизайну та бюджету;

 • Нанесення захисного шару. Він забезпечує захист від агресивних впливів навколишнього середовища та зберігає яскравість кольорів.

Для замовлення наклейок на ваше авто в Дніпрі, ви можете скористатися нашими контактами на веб-сайті або зателефонувати нам. Наші фахівці проконсультують вас щодо всіх можливостей дизайну, матеріалів та форматів друку. Ви також можете надіслати нам свій дизайн або ідеї, і ми допоможемо втілити їх у реальність.

Замовивши наклейки на авто у нас, ви отримаєте не лише високоякісний продукт, але й можливість підкреслити свою індивідуальність та зробити ваш автомобіль справжнім об'єктом підвищеного уваги.