Viber
Меню
Кошик

Оплата и доставка

Оплата і доставка друкованої продукції

На сайті компанії «Дніпрограф» можна оформити доставку замовленої продукції в усі населені пункти України одним із способів, зручних клієнту.

Умови доставки

На сайті компанії «Дніпрограф» можна оформити доставку замовленої продукції в усі населені пункти України одним із способів, зручних для клієнта.

Самовивіз зі складу

Отримання готового тиражу на виробничому майданчику (м Дніпро, пр. Олександра Поля, 82г) здійснюється в робочий час по буднім дням з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00.

Доставка на відділення Нова Пошта

  1. Як тільки робота над виконанням замовлення завершується, він передається для відправки.
  2. Оплата послуг компанії-первізника проводиться клієнтом після отримання товару.
  3. Кількість часу доставки залежить від вашого територіального місцезнаходження. У найближчі населені пункти транспортування здійснюється протягом 1 робочого дня. У віддалені – протягом 2-3 днів.

Важливо!!! Отримуйте посилку вчасно. На складі відділення Нова Пошта вона зберігається до п’яти днів. Після закінчення цього терміну вироби відправляються назад. Вам доведеться повторно оформлювати заявку і сплачувати послуги перевізника.

Адресна доставка в міста України за допомогою компанії-перевізника Нова Пошта

  1. Поліграфічна продукція в повному обсязі передається перевізнику відразу після їх готовності (за можливості в той же день).
  2. Оплачується послуга перевезення клієнтом при отриманні посилки.
  3. У найближчі міста посилка поставляється протягом одного дня. У віддалені регіони терміни можуть бути збільшені до двох – трьох днів.

Важливо!!! Після надходження до відділення пошти посилка зберігається протягом 5 днів, потім відбувається зворотна відправка. В цьому випадку вам буде потрібно повторна заявка на відправлення і матеріальні витрати.