Viber
Меню
Кошик

Бланки

Бланки
  3.50 Грн
  Мінімальна кількість замовлення цього товару 100

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Імідж компанії — це сформоване на підставі багатьох факторів уявлення партнерів і клієнтів про підприємство. Одним із них є діловодство — правильне і своєчасне оформлення різних документів (облікових, реєстраційних, звітів і т. д.).  Від того, наскільки оперативно і якісно здійснюється цей процес, багато в чому залежить робота компанії в цілому, а значить, і комфорт партнерів і клієнтів. Виготовлення та друк бланків — один з напрямків діяльності компанії «Дніпрограф». Ми допоможемо сформувати правильну думку про вашу компанію!

  Виготовлення та друк бланків

  В даний час в діловодстві використовується велика кількість документів різного призначення, найпоширенішими з яких є:

  • акт;
  • квитанція;
  • ордер;
  • рахунок;
  • платіжні бланки;
  • замовлення-наряди;
  • гарантійні талони і т. д.

  Замовляючи друк бланків, ви отримуєте великі переваги:

  • при використанні готових бланків немає необхідності в постійному заповненні реквізитів, номерів;
  • всі вироби будуть виготовлені в єдиному стилі (відповідно до фірмового стилю);
  • при необхідності можуть бути передбачені відривні частини (виконується перфорація).

  Тип паперу для друку бланків

  Друк здійснюється на папері А4, А5, А6, а також у нестандартних форматах. Використовується папір різного кольору щільністю 56-60 г/кв. м і вище. Крім цього, ми пропонуємо виготовлення бланків на самокопіювальному папері, комбінованих виробах (звичайний папір в поєднанні з самокопіювальним).

  Скільки коштує друк і терміни виготовлення бланків

  Термін виконання замовлень залежить від характеристик поліграфічної продукції, визначених замовником, а також від тиражу і становить від декількох годин до декількох днів. Остаточна вартість визначається менеджером після узгодження з замовником переліку та обсягу необхідних робіт.

  Замовити друк фірмових бланків

  Оперативна поліграфія «Дніпрограф» пропонує розробку і друк будь-яких бланків, які допоможуть вам оптимізувати процес діловодства. Замовити друк бланків можна за допомогою спеціальної форми на нашому сайті, а розрахунок вартості проведіть за допомогою on-line калькулятору. Ви можете надати для друку бланків власний оригінал-макет або скористатись послугами наших дизайнерів, які розроблять макет на підставі ваших вимог. Наші послуги доступні в будь-якому місті України: Дніпропетровську (Дніпрі), Києві, а також у Львові, Харкові, Одесі й ін. Якщо бланки вам потрібні сьогодні, а якість має бути бездоганною, ви зробили правильний вибір!