Viber
Меню
Кошик

Цінники

Цінники
  0.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк цінників в Дніпрі

  Виробництво цінників — послуга, яка потрібна кожному підприємству з продажу товарів: магазинам, супермаркетам, аптекам, шоурумам. В умовах високої конкуренції підприємцям важливо не лише виробляти чи продавати якісний продукт, а й правильно його презентувати та подавати.

  Потенційні покупці звертають увагу на деталі, і якість цінників може вплинути на покупку. Що важливо враховувати, створюючи макет та замовляючи друк цінників:

  • якість друку;
  • чіткий шрифт, що легко читається, обов'язково на контрасті з фоном, щоб навіть при проблемах із зором споживачі могли прочитати інформацію;
  • правильний формат та розмір, підібраний з урахуванням продукції;
  • актуальність та повнота інформації. Наприклад, якщо потрібні цінники для одягу, рекомендуємо вказувати склад тканин, країну-виробника, умови для прання та сушіння.

  Фахівці друкарні «Дніпрограф» знають усі нюанси друку та післядрукарської обробки. Завдяки багаторічному досвіду роботи ми можемо проконсультувати вас та допомогти підібрати оптимальне рішення, з урахуванням конкретної сфери бізнесу та типу товару.

  Ми використовуємо сучасне обладнання, завдяки якому можемо надрукувати велику партію цінників за короткий термін. Тираж у середньому варіюється від 100 до 1000 штук.

  Цінник класифікують за двома типами:

  • паперові (звичайні);
  • самоклеючі на папері або плівці.

  Для певної групи товарів краще підходить той чи інший тип цінників.

  Також розрізняють цінники з логотипом та без логотипу. Ми рекомендуємо саме брендовану друковану продукцію.

  Замовити друк цінників

  Замовити цінники у друкарні «Дніпрограф» ви можете онлайн на сайті або зателефонувавши. Наші менеджери можуть додатково проконсультувати вас та підказати найбільш відповідне рішення.

   Ми друкуємо тираж цінників в експрес-режимі, при цьому гарантуємо високу якість друку, яка зберігається навіть при високому режимі роботи.

  Виготовлення цінників можливе за макетом та з нуля. У другому випадку ми пропонуємо додаткові послуги дизайнерів, які створять макет з урахуванням побажань замовника. При розробці дизайну цінника ми враховуємо тип товару та характеристики, які мають бути зазначені, особливості сприйняття споживачів конкретної групи товарів та побажання замовника.

  Замовляйте друк цінників у нашій компанії. Гарантуємо швидке та якісне виконання роботи за доступною ціною!