Viber
Меню
Кошик

Плотерне різання

Замовити послугу плотерного різання в Дніпрі

Плоттер - це спеціальне сучасне високотехнологічне обладнання, яке дозволяє максимально швидко, експрес-методом, обробити будь-яку кількість друкованої продукції.

До сучасних рекламних носіїв, виконаних в друкованому форматі, пред’являються дуже високі вимоги. Це відноситься й до дизайну, й до змісту, й до якості друку, й до зручності застосування. Висока точність нарізки трафаретів, окремих елементів з оракалу, плівки, паперу та картону дає можливість отримати унікальний продукт, який сприяє залученню потенційних клієнтів, партнерів й споживачів, що провокує їх замовити послугу або купити товар.

Навіщо потрібна різка на плоттері

Практично всі рекламні акції проводяться з використанням різних матеріалів, виготовлених за допомогою цифрової або іншої печатки. До них відносяться наклейки, візитки, буклети та інше. Оперативний друк невеликої кількості примірників (до 100 шт.) й тиражів до 1000 шт. та більше вимагає післядрукарської обробки. Контурна різка дає можливість швидко, оперативно, в терміновому порядку виготовити якісну, креативну, оригінальну, інформативну продукцію рекламного призначення. Тому нарізка необхідна для:

  • рекламно-маркетингових акцій;
  • компаній, що розробляють логотипи, візитки й наклейки;
  • поліграфічних та дизайнерських студій.

Технологія різки контурів за допомогою плоттера

Плоттер – це спеціальне сучасне високотехнологічне обладнання, яке дозволяє максимально швидко, експрес-методом, обробити будь-яку кількість друкованої продукції. Технологія дає можливість здійснювати високоточну різку. Контроль над обладнанням та регулювання глибини й швидкості різання проводиться за допомогою комп’ютерних технологій та новітніх розробок.

Скільки часу йде на виконання контурної різки

Плотерна різка на замовлення виконується досить оперативно. Проте тимчасові витрати в кожному індивідуальному випадку різні. Все залежить від типу паперу або плівки та виду поліграфічної продукції. Чим менше та ж наклейка, чим незвичніше її форма, тим більше потрібно часу на різання.

Скільки коштує плотерна різка, де можна замовити послугу і як замовити

Наша компанія надає можливість замовити порізку будь-якої друкованої продукції дешево. Вартість послуги в усіх випадках різна. Ціну слід уточнити у наших фахівців під час оформлення замовлення. Залишити заявку на виконання роботи з доставкою на адресу можна через інтернет, на сайті в режимі онлайн.

Запросити консультацію