Viber
Меню
Кошик

Журнали

Журнали
  0.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк журналу від одного примірника в Дніпрі

  Незважаючи на доступність таких джерел інформації, як інтернет і телебачення, виготовлення журналів, як і раніше, користується популярністю. Вигода друку такої поліграфічної продукції обумовлена тим, що з її допомогою інформація доноситься до цільової читацької аудиторії, тобто до тих людей, які зацікавлені в тематиці журналу. Проте, щоб друк і збут видань як вид бізнесу став популярним і таким, що швидко окупається, важливо спочатку визначитися з тематичною спрямованістю журналу і цільовою читацькою аудиторією.

  Журнали підрозділяються на дитячі, жіночі і чоловічі. Також вони бувають спеціалізовані (для вчителів, медиків, юристів, бухгалтерів), галузеві (фінансові, промислові, банківські). Користуються популярністю зараз пізнавальні журнали для автолюбителів, спортсменів, садівників і так далі, а також науково-популярні видання. Власні оригінальні журнали друкують і компанії для поширення серед співробітників, ділових партнерів. У таких журналах розкриваються певні питання діяльності, описуються досягнення і корпоративні цілі. Визначившись з цільовою аудиторією і вивчивши її потреби, можна замовити друк глянцевих журналів, які, поза сумнівом, викличуть інтерес у споживачів. Завдяки цьому друкарську продукцію такого типу можна використати для проведення різних акцій, рекламних кампаній та інших цілей.

  Цифровий і офсетний друк журналів: особливості поліграфічних технологій

  Нині використовуються два види друку при виготовленні журналів — цифровий і офсетний. Друк журналів за цифровою технологією — ідеальний варіант для тих, хто планує випуск поліграфічної продукції в невеликому тиражі (до 500 шт.). Відмінною особливістю цього методу є можливість міняти і коригувати макети журналів оперативно. Офсетний друк журналів рекомендується для тих, хто планує зробити великий тираж. За ціною цей вид друку доступніший, але він не забезпечує таку оперативність випуску видань, як цифровий. Проте, якщо потрібний друк журналів дешево, краще вибрати офсетний метод. Якість видань при офсетному та цифровому тиражах буде відрізнятися за передачею кольорів, але в обох випадках буде бездоганною. Виготовляються журнали з матового і глянцевого паперу. Глянець вже сам по собі має на увазі престиж і презентабельність. Завдяки тому, що він має світловідбивну здатність, фарби на ньому виглядають яскраво.

  Щоб видання притягнуло увагу з першого погляду, треба вибирати глянцевий папір для друку журналу. У разі, якщо в журналі планується друк великої кількості текстової інформації, краще вибирати матовий папір, тому що читання тексту на ньому менше стомлює очі.

  Друк глянцевих і матових журналів у Дніпрі

  Оперативна поліграфія «Дніпрограф» пропонує друк журналу від 1 екземпляра цифровим і офсетним методом. Якщо вам треба терміново надрукувати поліграфічну продукцію малим або великим тиражем форматами А4, А5, А6, звертайтеся. У нас можна замовити друк періодичних, пізнавальних, рекламних та інших журналів в Дніпрі з доставкою у будь-яке місто України: Київ, Львів, Харків, Одесу.

  Вигоди друку журналів в нашій друкарні:

  • Гарантії якості. Завдяки наявності сучасного устаткування і великому вибору витратних матеріалів ми виконуємо друк журналів на високому професійному рівні.
  • Оперативність. Ми гарантуємо, що виготовлення журналів по ваших макетах і ескізах буде виконано точно в договірні терміни.
  • Відповідальність. За якість друку і дотримання термінів виготовлення ми беремо відповідальність на себе.

  Поліграфія «Дніпрограф» пропонує друк журналів за доступною ціною.