Viber
Меню
Кошик

Візитки

Візитки
  130.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Візитки: Запитання та відповіді

  Стандартний розмір візитки – 9 х 5 см, європейський формат – 8,5 х 5,5 см. Корпоративні та фірмові візитки можуть мати більший формат – 10,5 х 7,5 см. Візитку можна створити у спеціальній програмі або звернутись до друкарні Дніпрограф, ми допоможемо створити дизайн візитки.

  Зазвичай на візитівці розміщують своє ім'я та прізвище, посаду та контактні дані (адреса, телефон, е-мейл, нік у соціальних мережах). Якщо у вас є сайт - розмістіть його адресу або QR-код з посиланням.

  Крім стандартної форми, візитки можуть бути: із закругленими кутами, круглі, квадратні, подвійні. Якщо ви хочете виділитись, можна замовити візитки оригінального дизайну: з об'ємним тісненням, тисненням фольгою, ламіновані, візитки з кашуванням (3,4 шарові), оксамитові, чорні, крафтові.

  Замовити візитки в Дніпрі

  Візитна картка – необхідний атрибут сучасної людини, незалежно від його роду діяльності, соціального статусу. Особливо необхідна вона діловим людям, власникам та співробітникам великих компаній, фірм, людям, які надають послуги різного роду в приватному порядку (фахівці дизайнерських та рекламних студій, салонів краси, менеджери автомобільних салонів, працівники служби таксі, викладачі, що займаються репетиторством й так далі). Всього існує три їх види:

  • особиста – містить виключно приватну інформацію про людину;
  • ділова – вказана інформація про посаду людини, особисті дані, інформація для зв'язку на роботі;
  • корпоративна – інформація виключно про компанію, контакти (телефони, адреса електронної пошти, скайп й т. д.).

  Оперативний Друк дозволяє швидко виготовити необхідну кількість візиток, буклетів та іншої поліграфічної продукції рекламного характеру.

  Терміновий Друк візиток в Дніпропетровську здійснюється в будь-якому обсязі:

  • стандартний тираж 100 шт.;
  • до 1000 шт. й більше.

  Навіщо потрібний терміновий Друк візиток

  У більшості випадків експрес виготовлення візитних карток потрібне компаніям або окремій людині перед поїздкою у відрядження, зустріччю з потенційними партнерами та клієнтами й так далі. В даному випадку необхідно швидко отримати в своє розпорядження певну їх кількість. Фахівці нашої компанії оперативно виготовлять на замовлення оригінальні, красиві, нестандартні, креативні продукти. Ціна замовлення буде прямо залежати від макета, терміновості, виду й способу виготовлення, кількості примірників.

  Матеріали для виготовлення візиток

  Дизайнерське оформлення – не єдина величина, яка визначає якість готового продукту. Не менш важливу роль відіграє й папір, з якого він виготовляється. Друк двосторонніх візиток, як й односторонніх, сьогодні здійснюється на різних видах паперу.

  Глянцевий (традиційна біла) – щільність 180 – 300 г / кв. м.

  • Матовий (світлі відтінки) – щільність 250 – 350 г / кв. м.
  • Кольоровий картон (колірне рішення не обмежене) – високі показники щільності.
  • Фактурний папір.
  • Перламутровий.
  • Папір-металік.

  Існують й інші матеріали, проте вони не настільки поширені.

  Замовити друк візиток у Дніпрі

  Якщо ви шукаєте, де замовити візитки, звертайтеся до нас. Ми в короткі терміни випустимо необхідну кількість продукту по готовому макету. Замовити візитки можна через інтернет на сайті в режимі онлайн. Також ви завжди можете скористатися телефоном або відвідати нас особисто.

  Вартість продукції залежить від складності макета, технології, тиражу й термінів. Приблизні розцінки є в прайс-листі. Ви можете замовити як дешеву продукцію, яку можна купити за досить невисокою ціною, так й дорожчу, виготовлену на дизайнерському папері. Більш детальну інформацію щодо остаточної вартості можна уточнити під час оформлення замовлення.

  Ми гарантуємо високу якість Друку, індивідуальний підхід, лояльність цінової політики. При необхідності наші фахівці нададуть допомогу в створенні проекту, його перетворенні в потрібний формат.

  Друк візиток на крейдованому матовому папері

  • Візитки, зроблені на простому щільному білому папері - хороший варіант для сучасних демократичних фірм і керівників. Така візитна картка може бути як чорно-білою, так і яскравою, з різнокольоровими малюнками на світлому фоні, друк може бути виконаний як з однією так і з двох сторін. Цей папір для візиток універсальний - на ньому добре виглядатиме будь-який текст, будь-який шрифт і логотип.
  • Особливість матових візиток - вони стійкіші до стирання, потертостів і інших дефектів, які можуть позначитися на зовнішньому вигляді. У них інша фактура, лицьова сторона не має відблиску. На вибір ми пропонуємо декілька варіантів щільності паперу для друку візиток.
  • Відмінність матового паперу від глянцевого полягає не лише в матовій поверхні, але і у більшій щільності - від 250 до 350 г/кв.м. Такий папір може бути як білим, так і, наприклад, кольору слонової кістки.
  • Білий папір здається простим і нудним? Якщо ж ви хочете візитку на яскравому щільному папері, ми можемо запропонувати вам друк візиток з нанесенням різних видів ламінації.

  Друк візиток на крейдованому матовому папері з ламінацією по лицьовій стороні

  Що таке ламінування візиток? При ламінуванні візитні картки покривають спеціальною плівкою, яка надає паперу додаткову щільність, зносостійкість і зовнішній блиск.

  Ламінація захищає папір від дії вологи, утворення заломів і забруднень. До того ж, залежно від вибраної плівки, вона створює додатковий естетичний ефект.

  Ми рекомендуємо використати глянцеву ламінацію для рекламних і корпоративних візиток, карт лояльності. Вона робить зображення помітним, контрастним, візитна картка з таким покриттям виглядає дуже презентабельно і яскраво. Гладка поверхня краще захищена від випадкових забруднень і добре зберігає первинний вигляд.

  Якщо Вам треба щоб на Вашій візитній картці можна було щось записати зі зворотнього боку і при цьому головна сторона візитки здавалася ще яскравіше, замовте друк візиток на крейдованому матовому папері з глянцевою ламінацією по лицевій стороні.

  Друк візиток на крейдованому матовому папері з двосторонньою ламінацією

  Візитні картки, які здатні довго прослужити, будучи стійкими перед зовнішнім впливом - це завжди виграшне рішення. Друк візиток з ламінацією допомагає продовжити її термін служби і поліпшити зовнішній вигляд. Така друкарська продукція виглядає презентабельно і дорого, вона здатна привернути до себе увагу.

  Наприклад, пластикові дисконтні карти, не завжди і не всім по кишені. Часто магазини, готелі, ресторани замовляють партію візиток, які надають пред'явнику право на якусь знижку. Якщо планується, що покупець використовує їх не раз і не два, а постійно, ми рекомендуємо замовити у нас друк візиток з двосторонньою глянцевою ламінацією, які виглядатимуть не гірше за пластик.

  Глянцева ламінація надає паперу блиск і помітність : кольори з такою ламінацією здаються ще яскравішими, а плівка відбиває світло.

  Ламінування щільною плівкою робить візитки практично "пластиковими" - деяким клієнтам дуже подобається такий ефект ламінації.

  Друк візиток на крейдованому матовому папері з матовою ламінацією по лицьовій стороні

  У нашій друкарні, Ви можете замовити візитки з матовою або глянцевою ламінацією - це питання естетичних переваг і побажань замовника.

  Але, як правило, для візиток використовують саме матову ламінацію.

  Матова ламінація робить кольори злегка приглушеними і сам стиль візитки строгішим і стриманішим.

  Крім того, матова ламінація робить візитки приємними на дотик, оскільки має злегка оксамитову поверхню.

  На візитках з матовою ламінацією можна писати і при цьому чорнило не змаститься і не розтечеться.

  Ламінація тонкою матовою плівкою на перший погляд здається практично непомітною, але при цьому заламіновані нею візитки значно довше зберігають охайний вигляд.

  Швидкість виконання замовлення теж зміниться несильно в порівнянні з друком візиток на звичайному папері, тому чекати таке замовлення припаде довше всього на один - півтора дні, оскільки плівці необхідно охолонути перед різанням.

  Друк візиток на крейдованому матовому папері з двосторонньою матовою ламінацією

  • Матова ламінація візиток може бути двох видів покриття : матова з ламінацією по лицевій стороні і двостороння матова ламінація. Найчастіше замовляють матову ламінацію з двох сторін візитної картки, цей вид оформлення візитки має свої особливі переваги.
  • Наприклад, при використанні персональних візиток, часто виникає необхідність робити записи. Картки, які мають бути максимально захищені від механічних дій повинні бути покриті повністю. Їх покривають матовою плівкою, при цьому зберігається можливість робити записи на візитці ручкою або олівцем. Матова ламінація візиток виглядає благородно, не утворює відблисків і дозволяє зробити необхідні записи ручкою або олівцем. Крім того, така ламінація не заважає читанню інформації і дозволяє розгледіти навіть найдрібніші деталі.

  Візитки з оксамитовою ламінацією по лицьовій стороні

  Візитки з оксамитовою ламінацією, знаходячись в руках неодмінно притягнуть увагу і допоможуть створити відмінне враження від знайомства. Процес виготовлення такого покриття займає мінімум часу. Спеціальне покриття наноситься на щільний матовий крейдований папір. Нанесення оксамитового покриття здійснюється за бажанням замовника на одну сторону.

  Таке покриття позбавляє зображення від глянцевого блиску. Зображення, надруковане з використанням технології оксамитової ламінації, виглядає просто, але при цьому аристократично. Така візитна картка приємна на дотик, що також привертає увагу потенційного клієнта.

  Таким чином, до переваг оксамитових візиток можна віднести:

  • вишуканий стиль,
  • благородний дизайн,
  • приємне візуальне сприйняття,
  • відсутність обмежень за об'ємом друку.

  Візитки з оксамитовою двосторонньою ламінацією

  • Візитки з оксамитовою двосторонньою ламінацією виглядають дорого і презентабельно, відмінно підкреслюючи вишуканий смак власника і його високий статус. Також таке оформлення створює додатковий захист друку і усієї візитки від дрібних подряпин і ушкоджень, оскільки прогумована поверхня стійкіша до вологи і механічних ушкоджень.
  • Візитка з оксамитовою ламінацією схожа на велюр на дотик. Процес виготовлення такого покриття простий в реалізації і займає не багато часу. Спеціальне покриття наноситься на щільний крейдований папір. Нанесення оксамитового покриття здійснюється за бажанням замовника на обидві сторони.
  • Замовити візитні картки, з оксамитовим покриттям з однієї або двох сторін можна в нашій друкарні. Щоб створити максимально гармонійне оформлення візитки скористайтеся послугами дизайнера, який допоможе підібрати оптимальний шрифт, виконає верстання і доповнить візитку примітними елементами декору.