Viber
Меню
Кошик

Блокноти

Блокноти
  745.00 Грн

  Доступні варіанти

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Блокноти: Запитання та відповіді

  Зазвичай блокноти містять 50, 80 або 100 аркушів, всі з яких можуть бути білими або об'єднуватися в невеликі блоки різного кольору. Листи можуть бути чисто білими, в лінію або в клітину.

  У друкарні Дніпрограф ви можете замовити друк блокноту будь-якого формату. Стандартний розмір блокнота А5 (147*210 мм), трохи рідше замовляють блокноти формату А6 (105*147 мм) та А4 (210*297 мм).

  Вибір блокноту залежить від ваших бізнес потреб та бюджету. Серед великої різноманітності дизайну можемо виділити такі види блокноту: з пружиною, блокноти з логотипом, блокноти крафтові, блокноти з ручкою. Залежно від типу обкладинки бувають: блокноти з твердою та м'якою обкладинкою, із пластиковою обкладинкою.

  Виготовлення блокнотів на замовлення в Дніпрі

  Блокноти на замовлення — один із видів ненав'язливої реклами компанії або продукту. Вони чудово підходять як естетичний і приємний презент і ефективний рекламоносій, кожна людина зможе їх використовувати, і тим самим рекламувати ваш бренд. А оскільки блокноти використовують тривалий час, то така нативна реклама буде ще і довготривалою. Розрізняють кілька типів друкованої продукції, що виробляють на замовлення.

  1. Безбарвні блокноти з крейдованого паперу відмінної щільності та кольоровою підкладкою, з логотипом та інформацією рекламного характеру.
  2. Оригінальні, фірмові щоденники, з пронумерованими сторінками та проставленими датами.
  3. Органайзери, блокноти з алфавітом, до яких можна записувати контактну інформацію, важливі дати та пам'ятні події.

  Брендування блокнотів актуальне практично для будь-якої компанії, приватної фірми або рекламної студії, що просувають свої послуги або товари. Друк блокнотів замовляють, щоб подавати їх клієнтам та замовникам як невеликий презент. Також блокноти з логотипом підходять для використання всередині компанії. Брендовану продукцію роздають у колективі, щоб піднімати корпоративний дух співробітників, вносити почуття спільності. При брендуванні прийнято наносити логотип компанії на обкладинку, а також на внутрішні аркуші друкованої продукції.

  Друк блокнотів з логотипом

  Блокноти з логотипом — популярний маркетинговий хід, який використовує більшість компаній та підприємств. Їх застосовують як інструмент нативної реклами для клієнтів та замовників та для підвищення лояльності співробітників всередині компанії.

  Брендовані блокноти є важливим інструментом для співробітників відділу продажів. Фірмова продукція підвищує вагу компанії у власних очах потенційних клієнтів, надає солідність і значимість, отже позитивно впливає на переговори. Друк фірмових блокнотів — одна з послуг оперативної поліграфії Дніпрограф.

  Ми не лише друкуємо продукцію, а й допомагаємо створювати дизайн, підбирати оптимальні формат та оформлення.

  Для виготовлення блокнотів використовують крейдований та офсетний папір. Обкладинки роблять із щільного крейдованого картону, а сторінки — з офсетного паперу щільністю 80 гр.

  Щоб блокноти були привабливими, стильними та естетичними, рекомендуємо вибирати дизайнерський папір із фактурною поверхнею. Такий варіант вигідно відрізняється від стандартної канцелярської продукції, що допомагає виділитися серед інших та підкреслити статус компанії.

  Виготовлення блокнотів у Дніпрограф

  Вам терміново потрібні фірмові блокноти? Ми з задоволенням допоможемо вам у цьому. Замовляючи друк блокнотів з логотипом у нас, ви отримаєте:

  • гарні стильні якісні блокноти;
  • оперативне виготовлення експрес-методом;
  • доступну вартість;
  • допомогу у розробці дизайну та оформлення;
  • доставку замовлення.

  Ви можете замовити друк блокнотів онлайн на сайті або за телефоном. Точну вартість наш менеджер повідомить після уточнення деталей та ретельного підрахунку. Окрім блокнотів, ми друкуємо календарі, каталоги, брошури та іншу друковану продукцію за демократичними цінами.

  Фірмова поліграфічна продукція — це стильний, ненав'язливий рекламний інструмент, який успішно використовують усі успішні компанії!

  Виготовлення блокнотів – особливості процесу

  Щоб замовити блокнот з логотипом, потрібно визначитися з форматом та оформленням поліграфічної продукції. Одна з найбільш популярних послуг — друк блокнотів формату А5. Такі блокноти складаються з 40-50 аркушів, але можливі різні варіанти в залежності від типу продукції та побажань замовника. Для щоденників та органайзерів використовують більшу кількість аркушів.

  Також замовник може вибрати тип з'єднання листів:

  • на пружині;
  • на скріпках;
  • на клею.

  Ми використовуємо сучасні технології для виготовлення блокнотів, тому гарантуємо швидкий і дешевий друк навіть великих тиражів. В середньому одне замовлення ми виконуємо за декілька днів, тому ви можете швидко отримати партію свіжо надрукованих новеньких блокнотів.

  Поліграфічний друкований продукт виготовляється на крейдованому та офсетному папері. Для сторінок частіше використовується саме офсетний папір щільністю 80 гр., обкладинка – крейдований картон. У багатьох випадках для обкладинки беруть дизайнерський папір з фактурною поверхнею, що робить виріб більш привабливим, стильним і презентабельним, а також говорить про успішність компанії.

  Де можна замовити, як замовити й скільки коштує  виготовлення блокнотів

  Якщо вам терміново потрібні красиві, креативні, нестандартні блокноти з фірмовою символікою з доставкою, чекаємо вас в нашій компанії. Ми гарантуємо оперативне виготовлення експрес-методом, якісний друк, індивідуальний підхід, невисоку вартість. Остаточну ціну слід уточнити у фахівців компанії. Оформити замовлення ви зможете через інтернет, на сайті в онлайн режимі або телефоном. Також, у нас можна замовити виготовлення календарів, каталогів за лояльними цінами з доставкою по Україні.