Viber
Меню
Кошик

Квитки

Квитки
  0.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк квитків на концерт у Дніпрі: виготовлення персональних запрошень

  Нині друк квитків на концерт, у цирк, музей, на виставку або на будь-які інші заходи є дуже затребуваною послугою. Обумовлено це тим, що підготовлений і роздрукований до певної події квиток дає можливість збільшити кількість відвідувачів. Будучи індивідуальним запрошенням для гостя, в якому міститься вся необхідна інформація про майбутній захід, квиток втілює увагу до запрошеної персони і тим самим викликає в нього бажання відвідати намічений захід. Це, у свою чергу, підвищує статус компанії, робить бізнес більш успішним.

  Виготовлення квитків на замовлення знадобиться при організації:

  • семінарів;
  • концертів;
  • конференцій;
  • майстер-класів;
  • презентацій;
  • виставок.

  Також поліграфічна продукція знадобиться для тих, хто бажає на належному рівні організувати весілля, ювілей, корпоратив або іншу урочистість.

  Друк запрошень: технологія виробництва

  Залежно від складності і об’єму тиражу, виготовлення запрошень виконується по двох технологіях: цифровій і офсетній. Для того, щоб притягнути увагу оточення до майбутньої події, застосовується друк квитків з нумерацією, з лінією для відриву корінця, а також зі штрих-кодами. Друкуються запрошення на рулонному матовому або глянцевому папері різної щільності: 90, 115, 130, 170 і 250 г/м². Чим вища щільність паперу, тим краща якість квитків, відповідно, ціна такої друкарської продукції буде вища. Залежно від цілей і тематики майбутнього заходу друк запрошень може виконуватися з повнокольоровим або чорно-білим перенесенням кольорів, з однієї або двох сторін, із складанням (квиток-книжка).

  Виготовлення квитків у Дніпрі

  Оперативна поліграфія «Дніпрограф» пропонує виготовлення квитків на замовлення на будь-які заходи. Замовити друк оригінальних запрошень можна на сайті онлайн або за вказаним номером телефону. Наші фахівці створять яскравий, привабливий макет квитків, порекомендують, яким способом і на якому папері їх краще роздрукувати. За вашим замовленням роздрукуємо запрошення в будь-якому тиражі з доставкою по Україні: в Дніпро, Київ, Одесу, Львів, Харків. Виготовимо квитки дешево і оперативно — за 1-2 робочих дні.