Viber
Меню
Кошик

Про нас

Термінова друкарня «Днепрограф»

спеціалізується на швидких дешевих послугах друкарні по друку широкого спектру поліграфічної продукції з центральним офісом в м. Дніпро.

Головна мета нашої команди – сприяння кожному клієнту у підвищенні популярності власної марки та попиту на продукцію за рахунок ефективної друкованої реклами. Великий асортимент матеріалів для друку, супутні послуги з підготовки поліграфії, а також зручні можливості для замовлення, оплати та доставки – все це є нашими конкурентними перевагами.

Усі виді поліграфії в максимально стислі строки

Головний бонус, який ви отримуєте, замовляючи друк поліграфії у нас – це оптимальне співвідношення якості та швидкості. Ми реалізуємо кожну задачу в максимально короткі терміни. Ви можете зробити замовлення на виготовлення всіх існуючих видів друкованої продукції:

  • всіх типів календарів (настінних, настільних, кишенькових);
  • буклетів, листівок, флаєрів;
  • візитівок, листівок;
  • стикерів, кубариків;
  • плакатів, постерів;
  • блокнотів, записних книжок, щоденників;
  • хенгерів, цінників, POS-матеріалів для магазинів;
  • каталогів, брошур, проспектів.

Будь яку з цих категорій поліграфічної продукції можна замовити у потрібному тиражі – від декількох штук до десятків тисяч екземплярів. Крім того, ви можете скористатися нашими постполіграфічними послугами: ламінування, прошивання та плотерного різання на спеціальному обладнанні. В арсеналі спеціалістів «Днепрограф» знаходиться сучасна техніка, яка забезпечує високу якість передачі кольору при друку у форматі 4+4 та високу чіткість чорного тексту на папері будь-якої щільності.

Всі замовлення виконуються на базі типових проектів, а також за індивідуальними макетами замовників. При оформленні замовлення через сайт ви можете завантажити готовий макет у форматі .tiff, .pdf, .psd та інших сумісних форматів, що відповідають технічним вимогам для друку. Залежно від потрібного тиражу ви отримаєте готову поліграфію вже наступного дня чи протягом 5 робочих днів максимум.

Скористайтеся послугами оперативної поліграфії в Дніпрі, а також замовляйте доставку готової продукції в будь-який регіон України!