Viber
Меню
Кошик

Буклети

Буклети
  938.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Буклети: Запитання та відповіді

  Стандартний буклет друкується на аркуші формату А4 та А5, розміщеного в альбомній орієнтації та розділеного на 3 рівні частини. За межами цих частин буклет згинається. Буклети фальцюють краями всередину або гармошкою.

  Починати розміщення інформації слід з правої сторінки обкладинки. Це місце ідеально підходить для коротких формулювань та гасел про товар або послугу, а також для розміщення наочної інформації, такої як банери, фотографії та зображення.

  Також у буклеті розміщують текст, графіку (ілюстрації, фото, схеми, малюнки), рекламну пропозицію, контактну інформацію, заклик до дії тощо.

  Друк буклетів у Дніпрі

  Рекламні буклети – різновид рекламної продукції, яка являє собою аркуш паперу формату А3, А4, А5, складений в кілька разів. Є засобом надання інформації рекламного змісту для потенційних клієнтів.

  Які буклети можна замовити

  За змістом і дизайнерським оформленням буклети діляться на різні види:

  1. Інформаційні. Зміст їх є викладом основної інформації про послугу або пропонований товар. Мета – зацікавити споживача. При виготовленні використовуються фотографії, графіки, таблиці, картинки.
  2. Іміджеві. Необхідні для створення іміджу компанії. В даному випадку при оформленні вітається креативний підхід. Містять інформацію про компанію або підприємство та про його види діяльності.
  3. Рекламні буклети для акцій. Інформація про проведення заходів, які дають клієнтам й споживачеві певні переваги, наприклад, знижки, акції, бонуси, дисконтні карти й так далі. У буклеті описуються умови участі в заходах. Актуально для кафе, магазинів, салонів краси й т. д.
  4. Для розсилки поштою. Рекламна продукція відправляється безпосередньо поштою й адресована конкретному отримувачу.

  За формою буклети бувають:

  • з однією лінією згину (фальцем);
  • євробуклет або ліфлети з двома лініями згину;
  • багатосторінкові – це брошура, що складається з декількох листів, з’єднаних між собою, наприклад, скріпкою або пружиною.

  Сфера застосування буклетів

  Поліграфічна продукція призначена для різних підприємств, фірм, закладів, зокрема турфірм, кафе, університетів, які хочуть розрекламувати свої послуги або продукт. Популярність буклетів пояснюється:

  • порівняно невисокою ціною поряд з високими показниками інформативності;
  • структурністю, що дозволяє читачеві швидше сприймати зміст тексту;
  • компактністю й статечністю.

  Який тип паперу використовується для виготовлення рекламних буклетів

  Виготовлення й друк буклетів для організацій, закладів та рекламних студій проводиться на різних паперових носіях. Щоб отримати необхідний результат й залучити максимальну кількість аудиторії, необхідно зробити рекламний продукт оригінальним, красивим, нестандартним. Важливу роль відіграє й сам дизайн-макет, й папір, на якому був зроблений друк, його якість. Наша компанія використовує такі типи паперу:

  • некрейдований офсетний папір;
  • крейдований матовий та глянсовий;
  • дизайнерський папір.

  Особливості друку в Дніпрограф

  Якщо вам необхідно швидко отримати друковану продукцію, звертайтеся до нас. Наша компанія пропонує:

  • оперативне виготовлення буклетів експрес-методом;
  • можливість дешево купити поліграфічний продукт.

  Терміни виконання замовлення можуть становити від однієї години до декількох днів, що залежить від складності макета й тиражу.
  Ми виготовляємо брошури, візитки, листівки та каталоги на замовлення в максимально короткі терміни. Оформити замовлення можна на сайті онлайн, телефоном або при особистому відвідуванні. Вартість робіт можна розрахувати за допомогою калькулятора або запитати у менеджера.