Viber
Меню
Кошик

Фірмові папки

Фірмові папки
  6661.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк фірмових папок

  Імідж компанії, фірми, її значущість, успіх залежать від кожної дрібниці. Щоб презентувати себе, справити гарне враження на клієнтів та партнерів, керівник повинен продумати абсолютно все. Оригінальні фірмові папки – один з елементів, що дозволяють не тільки упорядкувати документацію, папери, але й підкреслити фірмовий стиль. Фірмова папка – це дієвий, ефективний рекламоносій, який робить компанію, організацію впізнаваною в ділових колах.

  Види фірмових папок

  Умовно цей тип продукції, на яку при виготовленні наносяться візуальні елементи, що виступають в ролі розпізнавального знака підприємства (логотипи), поділяються на кілька видів.

  • Корпоративні. Головний елемент, який використовується з метою просування бренду, розвитку бізнесу. Стоять на одному щаблі з фірмовими бланками, конвертами та іншими дрібними атрибутами. Виготовлення фірмових папок здійснюють шляхом використання високоякісного картону, полімеру, паперу високої щільності.
  • Папки-регістри або фірмові папки для документів внутрішньокорпоративного значення, що дозволяють систематизувати і зберігати папери різного призначення. Використовуються менеджерами по роботі з клієнтами, бухгалтерським відділом. Обов’язково присутні візуальні елементи, що визначають зовнішній вигляд і свідчать про власність компанії.
  • Презентаційна фірмова папка для паперів. Застосовується під час презентації послуг, продукції, проекту. Зовнішній вигляд залежить від особистих побажань клієнта, тому що їх друк цільовий. Продукція виробляється виключно для застосування на певному заході.
  • Папки з логотипом. Призначення – зберігання, розповсюдження друкованих матеріалів. Виготовлення їх актуально для підтримки іміджу, презентації фірми в кращому світлі. Важливі якість продукту і зовнішні показники.
  • Папки «На підпис». Друк фірмових папок здійснюється в суворому, класичному стилі з використанням корпоративної символіки.
  • Додаткові, інші види продукції, що виконуються на замовлення і мають разовий характер, наприклад, папки-меню, надруковані виключно для проведення одного конкретного заходу, банкету.

  Замовити виготовлення папок із логотипом

  Незалежно від того, в якому населеному пункті України ви знаходитесь, Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Вінниці, Львові чи Миколаєві, замовити поліграфічну продукцію в оперативній поліграфії «Дніпрограф» не складе вам труднощів. Залишити заявку на замовлення можна онлайн або скориставшись телефоном. Вартість друку можно розрахувати за допомогою калькулятора та залежить вона від виду продукту, тиражу, терміновості виконання роботи. Вся поліграфічна продукція виготовляється якісно, дешево, швидко. Уточнити ціну на конкретний продукт, отримати додаткову інформацію зможете у менеджера. Доставка здійснюється зручним способом в стислі терміни.