Viber
Меню
Кошик

Плакати

Плакати
  1625.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк плакатів у Дніпрі

  На сьогодні друк рекламних плакатів є одним з найефективніших способів донести потрібну інформацію до потенційних клієнтів, просунути свій товар або послугу. Порівняно з іншими рекламними продуктами ціна поліграфічної продукції цілком доступна. До того ж завдяки ненав’язливості у людей з’являється почуття свободи вибору і переосмислення прочитаної інформації, тому рекламні плакати краще сприймаються.

  Різновидів рекламних плакатів досить багато. Це афіші, рекламні і агітаційні листівки, настінні календарі, буклети та ін. Усі вони знаходять широке застосування. Приміром, друк плакатів інформаційних знадобиться для розміщення їх у громадському транспорті, в учбових і оздоровчих закладах. Агітаційні друковані видання мають чітко сформульований заклик до виконання конкретної дії, тому вони «направляють» людину на те, щоб вибрати конкретний товар, послугу або кандидата. Є також плакати-постери. Широкоформатний друк плакатів такого типу стане відмінним рішенням для декорування приміщення.

  Друкарня Дніпрограф здійснює друк плакатів наступних форматів:

  • формат A1 840*594 мм;
  • формат A2 594*420 мм;
  • формат A3 420*297 мм.

  Друк плакату: технологія

  Виконується виготовлення плакатів за офсетною або цифровою технологією друку. Коли потрібен невеликий тираж видань, до 500 копій, вигідніше замовити рекламний плакат, роздрукований за цифровою технологією. Особливість цього методу в тому, що він дає можливість змінювати елементи дизайну і вносити корективи в макет після кожного екземпляру.

  Офсетний спосіб друку вигідно вибрати тоді, коли стоїть завдання роздрукувати великий тираж плакатів (більше 500 шт.) високої якості і за низькою ціною. Перевагою цього методу є можливість друку плакатів у будь-якому форматі (А0, А1, А2, А3, А4), в тому числі банерів, і на папері будь-якої щільності. Офсетний друк плакатів — це дешево, але не занадто оперативно. За швидкістю випуску накладу цифровий метод виграє, тому, якщо треба терміново надрукувати кольорові плакати або постери, варто зробити замовлення друку плакатів цим способом.

  Замовити друк плакатів у Дніпрі

  Оперативна поліграфія «Дніпрограф» пропонує друк рекламних плакатів, агітаційних, інформаційних, постерів і іншої поліграфічної продукції. Наявність сучасного устаткування дає нам можливість друкувати плакати будь-якого формату і в будь-якому тиражі. У нас можна замовити плакати з доставкою в усі міста України: Дніпро, Київ, Львів, Одесу, Харків та ін. Розрахувати вартість замовлення можна за допомогою калькулятора а замовити друк плакатів можна на сайті онлайн або за телефоном.