Viber
Меню
Кошик

Бірки

Бірки
  0.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Бірки — необхідний інструмент для хороших продажів. Бірки виконують інформаційну та маркетингову функції — допомагають клієнту дізнатися більше про товар та одночасно рекламують магазин. Замовляючи друк бірок, ви не просто купуєте пачку карткових карток, а інвестуєте у створення додаткового фірмового елемента вашого підприємства.

  Друк бірок у Дніпрі

  Виготовлення бірок необхідне для різних сфер бізнесу: харчового, тестильного, ювелірного та інших.

  Розрізняють кілька видів бірок:

  • рекламні бірки, які обов'язково містять інформацію про товар та логотип бренду. Їх замовляють найчастіше;
  • маркувальні бірки, що допомагають швидко ідентифікувати продукцію;
  • пломбувальні, які використовують для захисту від вкриття.

  Картонні бірки стимулюють купівельну активність, що позитивно впливає на зростання продажів і прибуток компанії.

  Замовити бірки для одягу

  Бірки для одягу та інших видів продукції мають бути оригінальними та читабельними. Прямокутна форма — стандарт, але за бажанням замовника можна відійти від нього і створити бірки на замовлення у формі хмари, квітки, серця, зірки, метелика. Ви можете обіграти назву вашої крамниці або вигадати власний макет, але важливо щоб зовнішня естетика бірки не заважала зручності читання з неї інформації.

  Виготовлення бірки з логотипом

  Покупці сприймають бірки як частину продукції. Естетична стильна якісно продрукована бірка буде чудовою миттєвою рекламою.

  У компанії «Дніпрограф» ви можете замовити друк бірок з логотипом за власним макетом або з нуля. Ми пропонуємо широкий спектр виготовлення рекламної поліграфічної продукції для ваших товарів: друк наклейок, воблерів, хенгерів, цінників. Також можна скористатися послугами наших дизайнерів, які створять ексклюзивний та стильний дизайн.

  Зробити замовлення ви можете онлайн на сайті або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Якщо у вас залишилися питання — дзвоніть! Ми проконсультуємо вас щодо форми та розміру бирки з урахуванням конкретного типу продукції та допоможемо вибрати відповідний матеріал.