Viber
Меню
Кошик

Брошюри

Брошюри
  0.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Брошури: Запитання та відповіді

  Брошура – ​​невелика книжечка у м'якій обкладинці, що містить від 4 до 48 сторінок; буклет – видання у вигляді одного аркуша, сфальцованого будь-яким способом на 2 і більше згибів.

  А4 (210х297 мм). Один з найбільш затребуваних форматів при друку брошур.

  А5 (148х210 мм). Найчастіше застосовується до друку рекламних брошур, технічних паспортів, інструкцій.

  Друк брошур в Дніпрі

  Брошура – джерело інформації, призначене для тривалого використання, на відміну, наприклад, від листівок. До його якості пред’являються більш високі вимоги, які можна порівняти з вимогами до створення каталогу. Існує кілька видів поліграфічної продукції.

  1. Інформаційні. До них відносяться продукти соціальної реклами, екологічні або медичні.
  2. Рекламні брошури. Мета полягає в просуванні послуг та товарів. Прикладом є туристичні, театральні варіанти.
  3. Ознайомлювально-ділові – корпоративні, бізнес-брошури. Містять інформацію про ту чи іншу компанію.

  Сфера використання брошур

  За своїм змістом та зовнішнім виглядом даний тип поліграфії нагадує міні-книжку на 4 – 48 сторінок, в якій розміщена вся необхідна інформація про компанію, студію, фірму, її товар та послуги. На замовлення можна виготовити брошури з більшого обсягу. Мета – надати потенційним споживачам максимум інформації, яка викличе бажання купити рекламований продукт.

  Замовити брошури у друкарні Дніпрограф

  Технічні можливості компанії в Дніпрі дозволяють оперативно, максимально швидко, експрес-методом випустити кольорові, ділові та смішні (розважальні) брошури будь-яким тиражем – від 100 шт. до 1000 шт. та більше. Даний рекламний інструмент має деякі особливості.

  1. Різноманітність форматів – А4, А5, А6.
  2. Наявність декількох сторінок, скріплених між собою за допомогою клею, скріпки або пружини.

  При створенні використовується різний матеріал, в тому числі й глянсовий. У більшості випадках – це крейдований папір. Але якщо необхідно зробити друковану продукцію більш ефектною, креативною, оригінальною, кращою на ринку України, можна використовувати дизайнерські сорти паперу, що відрізняються нестандартним рішенням та особливо привабливим зовнішнім виглядом.

  Сьогодні ви можете замовити виготовлення рекламного інструменту, друку, дешево й терміново навіть не виходячи з дому через інтернет. Оформити замовлення на сайті в режимі онлайн можна в будь-який час. Вартість роботи та терміни обговорюються безпосередньо зі співробітниками компанії. Попередня ціна вказана на сайті. У нас ви можете замовити й іншу друковану продукцію, зокрема буклети, календарі, візитки.