Viber
Меню
Кошик

Конверти

Конверти
  14.38 Грн

  Доступні варіанти

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк конвертів у Дніпрі

  Комерційні угоди та управлінські рішення дуже часто супроводжуються листуванням. Листи були і залишаються одним з найпоширеніших способів обміну інформацією. І навіть незважаючи на розвиток електронних засобів зв’язку звичайні службові листи є дуже популярним способом комунікації між організаціями, компаніями, підприємствами. Для пересилання листів, як і раніше, використовуються конверти. Виготовлення та друк конвертів — одна з послуг, яку пропонує своїм клієнтам компанія «Дніпрограф». Це оригінальні поліграфічні вироби з логотипом підприємства, які є однією зі складових корпоративного стилю.

  Виготовлення конвертів: головні особливості

  Отже, в сучасних умовах конверти використовуються в наступних цілях:

  • ділова переписка;
  • розсилка запрошень, привітань, повідомлень;
  • пересилання документів, рекламних матеріалів, прайсів.

  Найбільш часто замовляють виготовлення і друк конвертів з логотипом, проте їхній дизайн можна істотно урізноманітнити і іншими декоративними елементами, що не порушують діловий і фірмовий стиль. Також в якості контенту можуть бути використані девізи і слогани, що відображають основні принципи діяльності Вашої компанії.

  Вибір дизайну залежить насамперед від призначення конвертів. Наприклад, якщо вони використовуються для розсилки рекламної продукції споживачам, то оформлення може бути більш оригінальним і яскравим. Але не варто забувати, що дана категорія поліграфічної продукції, як і будь-які інші елементи фірмового стилю, може впливати на формування думки про вашу компанію.

  Розміри та папір для друку конвертів

  Щоб надрукувати конверт, ми використовуємо наступні види паперу: офсетний, кремовий або кольоровий крафт-папір, білий папір. Залежно від призначення, передбачені наступні формати виробів: С3, С4, С5, С6, Е4, B5 та ін. 

  Конверти можуть виготовлятися з різним типом закриттям. Термін виконання залежить від складності замовлення і його тиражу. Остаточна вартість визначається менеджером після узгодження з замовником переліку та обсягу необхідних робіт.

  Як замовити конверти з логотипом

  Оперативна поліграфія «Дніпрограф» — це створення і друк широкого спектру поліграфічної продукції в найкоротші терміни. Замовити друк фірмових, а також нестандартних конвертів можна за допомогою спеціальної форми на нашому сайті, розрахунок вартості допоможе зробити калькулятор.  При необхідності наші дизайнери розроблять оригінал-макет на підставі ваших вимог. Наші послуги доступні в будь-якому місті України: Дніпропетровську (Дніпрі), Одесі, а також у Львові, Харкові, Києві та ін. Якщо конверти вам потрібні сьогодні, а якість має бути бездоганною, замовте друк конвертів у «Дніпрограф»!