Viber
Меню
Кошик

Хенгери

Хенгери
  545.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк хенгерів та дорхенгерів

  Хенгер або допхенгер — це картонні гачки, що вішають на ручку дверей або авто. Друк хенгерів — ефективний рекламний інструмент, який десятиліттями використовують на заході, а останнім часом все частіше застосовують в Україні. Допхенгери виглядають нестандартно, тому привертають увагу, а отже ефективніше привертають увагу потенційних клієнтів. Ретельно розробивши інформаційне та кольорове оформлення листівки або бирки, ви зможете значно підвищити впізнаваність компанії та розширити аудиторію клієнтів

  Розрізняють три типи хенгерів:

  1. Рекламні допхенгери. Бірки із зображенням та інформацією про рекламований товар, послугу або компанію.
  2. Інформаційні. Такі прийнято використовувати в готелях, що містять попереджувальну інформацію. Найчастіше це просте “Не турбувати”, хоча іноді бірки можуть містити невеликі рекламні вставки.
  3. Хенгери-розмірники. Це невеликі бирки, на яких вказують характеристики та товару та іншу інформацію, наприклад, акційну пропозицію. Хенгери-розмірники використовують у торгових центрах та мережевих магазинах.

  Завдяки хенгерам ви зможете доступно проінформувати широке коло потенційних споживачів про продукцію, послугу або спеціальну пропозицію. Хенгери на замовлення актуальні і для великих компаній, і для невеликих виробників фірмової продукції. Це допоміжний товар, але він позитивно впливає на зростання продажу та допомагає формувати гідне враження про компанію.

  Можливості сучасних технологій і поліграфічного устаткування досить великі. Виготовити можна практично будь-який хенгер - традиційного розміру, нестандартний, кишеньковий. За своїм змістом він може бути смішним або строгим, залежно від прямого призначення.

  Замовникові досить лише затвердити макет. Після цього фахівці поліграфії повністю проконтролюють виготовлення продукції на усіх етапах виготовлення - від друку до різання.

  Тип паперу для хенгеров

  Для друку картонних бирок використовують спеціальний щільний матеріал — дизайнерський або крейдований картон. За бажанням клієнта, після друку для хенгерів можна застосовувати різні види обробки, щоб створити ексклюзивний та нестандартний дизайн.

  Як замовити хенгери

  Завдяки можливостям сучасних технологій можна виготовити хенгер будь-якої форми та будь-якого розміру: стандартний, кишеньковий, великий.

  Залежно від сфери бізнесу та побажань замовника інформаційне наповнення може бути лаконічним чи жартівливим та смішним.

  Від замовника потрібно тільки затвердити макет, що сподобався, а далі ми все беремо на себе.

  Замовляючи друк хенгерів у нашій компанії ви отримаєте:

  • Оперативне виконання замовлення та висока якість друку;
  • Швидке виготовлення великих партій поліграфічної продукції;
  • Демократичні ціни;
  • Допомога спеціалістів в оформленні дизайну;
  • Індивідуальне консультування з урахуванням вашого бізнесу.

  Оформити замовлення можна онлайн на сайті або за телефоном. Також наші співробітники можуть проінформувати про розцінки, а точну суму назвати після ретельного прорахунку після уточнення деталей замовлення.

  Поліграфічна продукція — доступний та ефективний рекламний інструмент, який успішно можна використовувати практично для будь-якої сфери бізнесу.

  Замовляйте друк хенгерів у нашій компанії, щоб підвищити продажі та дохід вашого підприємства!