Viber
Меню
Кошик

Банера

Банера
  0.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Баннери: Запитання та відповіді

  1) Литий банер (Frontlit): міцний, стійкий до розриву і не піддається впливу погодних умов, найбільш довговічним з усіх існуючих на ринку.

  2) Ламінований банер (Frontlit): використовується для розміщення короткострокової реклами, має нижчу вартість завдяки меншій щільності банерної тканини.

  3) Банерна сітка (Mesh): розміщується на фасадах будівель, що будуються або ремонтуються, оскільки має меншу вагу в порівнянні зі звичайним банером.

  4) Баклітовий банер (Backlit): виділяється своєю міцністю та стійкістю до розриву. Застосовується на щитах з внутрішнім підсвічуванням.

  5) Двосторонній банер (Backlit): Виготовлений із світлонепроникної литої тканини, призначений для двостороннього друку. Усередині його структури знаходиться чорний прошарок, що не пропускає світло, що дозволяє виводити рекламу на обидві сторони банера.

  6) Фотозона є металевою конструкцією, відомою також як прес-волл, з встановленим на неї банером, закріпленим на люверсах, або на кишенях. Розташовується на відстані приблизно 0,4 м від стіни.

  Банер - рекламне зображення на полотні чи сітці, що кріпиться на стіну чи фасад будівлі, усередині приміщення. Білборд - окрема конструкція, на якій розміщується велике рекламне зображення.

  Щоб закріпити банер на стіні, використовується металева рама, до якої банерне полотно кріпиться за допомогою шнурівки через люверси. Люверси - це металеві кільця, розташовані заздалегідь вздовж периметра банера, утворюючи ряд отворів, через які протягується трос.

  Друк банерів в Дніпрі

  Друк на банері — популярний рекламний інструмент, що може суттєво підвищити продажі та залучити величезну кількість нових клієнтів.

  Найголовніша перевага банерів — доступна ціна. Вона пояснюється недорогою ціною матеріалу та простотою друку. Незважаючи на дешевизну виготовлення, рекламні банери можуть служити 2-3 роки, тому ви зможете в десятки разів помножити гроші, витрачені на їхнє придбання. Щоб виготовлення банерів справді принесло користь, важливо ретельно продумувати дизайн та вибір кольорів. Принципи "як можна яскравіше" і "щоб відразу впадало в око" не завжди працюють, тому рекомендуємо консультацію наших фахівців, які зорієнтують вас у виборі дизайну з урахуванням специфіки вашої сфери бізнесу. Це важливо враховувати, тому що банери працюють не тільки для залучення клієнтів, але й являють собою візитку вашого бренду. Сучасні економічні умови диктують нові правила — важливо не просто залучати клієнта, а формувати правильний імідж компанії.

  Види банерів

  Банери розрізняють за розмірами, типом матеріалу та призначенням.

  За бажанням клієнта, можна замовити банер довільного розміру, проте найбільш потрібні стандартні полотна:

  • 3х6 м.;
  • 4х12 м.;
  • 5х10 м.

  Ми пропонуємо друк банерів на найбільш затребуваних матеріалах:

  • Frontlit. Середньо-щільна тканина, на якій добре продруковуються малюнки і добре розсіюється світло. Фронтліт використовують для виготовлення рекламних банерів, що підсвічуються;
  • Blackout. Це міцний та щільний матеріал.Він не просвічується, тому підходить для двостороннього друку банерів, призначених для виставок, торгових точок або вуличних перетяжок;
  • Backlit. Це матеріал, який чудово підходить для рекламних щитів із підсвічуванням. Максимально ефективний інструмент для вечірніх та нічних рекламних щитів.

  Вибір матеріалу залежить від переваг замовника та розташування майбутнього банера.

  За призначенням розрізняють:

  • Інформаційні банери. Їх можна розміщувати зовні та всередині будівель. Це найпоширеніший тип банерів;
  • Банери для нерухомості. Їх розміщують на вулицях, в офісах та торгових майданчиках.
  • Банерні сітки. Їх використовують при будівництві об'єктів, щоб приховати неестетичні огорожі та максимально ефективно їх використовувати на період будівельних робіт.

  Замовити банери в Дніпрограф

  Широкоформатний друк банерів популярний завдяки дешевизні, швидкому монтажу та простоті транспортування.

  У нашій компанії ви можете замовити друк рекламних банерів за доступною ціною, а також пропонуємо:

  • високу якість матеріалів та друку;
  • допомогу та консультації з дизайну та оформлення;
  • оперативність. Ми знаємо, як цінується терміновий друк та гарантуємо швидке виготовлення замовлення.

  Використовуйте різні інструменти реклами, щоб підвищити впізнаваність своєї компанії та сформувати аудиторію лояльних клієнтів!