Viber
Меню
Кошик

Дипломи та грамоти

Дипломи та грамоти
  216.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Дипломи та грамоти — це документальне підтвердження професійних та спортивних досягнень у різних галузях. Також фірмові дипломи — ефективний корпоративний інструмент, який допомагає:

  • мотивувати співробітників компаній для досягнення цілей та ефективних результатів роботи;
  • додати урочистості важливим подіям та корпоративним заходам;
  • підкреслити імідж компанії.

  Компанія «Дніпрограф» пропонує друк грамот та дипломів на замовлення. Ми друкуємо дипломи за готовим макетом замовника або ви можете скористатися додатковими послугами наших професійних дизайнерів, які створять стильний і лаконічний зразок.

  Друк дипломів та грамот

  Дипломи та грамоти на замовлення — популярна послуга у друкарнях Дніпра. Дипломи отримують не лише випускники ВИШів, технікумів та коледжів. Після курсів підвищення кваліфікації, навчальних тренінгів та марафонів учасники також отримують сертифіковане підтвердження набуття нових знань, умінь та навичок. Грамоти та дипломи видають після конкурсів, майстер-класів, виставок та семінарів.

  Неможливо уявити спортивні змагання будь-якого рангу без нагород та грамот. Вони незамінні для морального заохочення успішного навчання вихованців дитячих садків, школярів та студентів.

  Особливо цінуються персоналізовані документи, де вже надруковані імена та прізвища отримувачів. Хоча також затребувані «порожні» грамоти та дипломи, коли прізвище ім'я та дати вписуються від руки.

  Фірмові грамоти та сертифікати, на відміну від стандартних, мають набагато більше простору для креативу. За бажанням керівництва компанії можна надрукувати грамоту в традиційному стилі, так і створити неформальні жартівливі сертифікати.

  Замовити друк дипломів та грамот

  Грамоти та дипломи створюють з різних матеріалів:

  • дизайнерського паперу;
  • картону;
  • пластику.

  За бажанням клієнта поверхню друку можна покрити напиленням, створити тиснення, прикрасити візерунком або малюнком. Вартість одного екземпляра диплома варіюється від типу обраної основи та виду додаткового декору.

  Якщо замовник не має макета, ми пропонуємо на вибір кілька варіантів з існуючих макетів або створюємо оригінальний макет на замовлення.

  Тираж може бути великим і дрібним, ми однаково відповідально ставимося до роботи з корпоративними клієнтами та індивідуальними замовниками.

  Замовляючи грамоти та дипломи у компанії «Дніпрограф» ви можете розраховувати на:

  • оперативне виконання замовлення, навіть якщо дипломи потрібні дуже терміново;
  • високу якість друку, що виготовляється на сучасному обладнанні;
  • допомогу у підборі чи створенні оптимального макета грамоти;
  • доступність цін;
  • швидку доставку замовлення.

  Ви можете оформити замовлення онлайн на сайті або зв'язатися з нашим менеджером.

  Якісно надрукована стильна поліграфія наголосить на солідності вашого підприємства. Використовуйте різні види маркетингу, щоб розвивати свій бізнес!