Viber
Меню
Кошик

Продукція

«Дніпрограф» - якісні поліграфічні послуги в Дніпрі

Конкуренція на будь-якому ринку зараз досить висока, бізнесу потрібно вміти рекламувати себе як онлайн, так і офлайн. Саме рекламна поліграфічна продукція наочно, помітно й зрозуміло розкриває сильні сторони вашого бізнесу, товару або послуги, тим самим залучаючи клієнтів і підвищуючи продаж.

Оперативна поліграфія Дніпрограф створена з метою допомогти бізнесу рекламувати себе за допомогою поліграфічної продукції по всій Україні і навіть за її межами.

Поліграфічні послуги в оперативній поліграфії Дніпрограф надаються з турботою про клієнта і його бізнес.

«Дніпрограф» - це якісна поліграфія будь-якого формату

Продуктивність оперативної поліграфії Дніпрограф дозволяє впоратися з печаткою будь-якого формату на замовлення!

Среди нашей продукции содержится:

  • рекламна поліграфічна продукція: брошури, буклети, євробуклети, візитки, листівки, листівки, флаєри, цінники, хенгери.
  • офісна поліграфічна продукція: інструкції, супровідні документи, бланки, прайс-листи, календарі, каталоги, довідники, журнали.

Процес друку в «Дніпрографі»

Технологічний процес включає в себе кілька етапів:

  • збір матеріалів;
  • додрукарська підготовка;
  • друк;
  • післядрукарська обробка;
  • готова поліграфічна продукція.

Сучасне обладнання дозволяє мінімізувати часові витрати на весь процес виконання замовлення, тим самим знизити ціну.

Переваги поліграфії «Дніпрограф»

Рекламна поліграфія має ряд переваг в порівнянні з онлайн рекламою.

Це живе дизайнерське, оригінальне оформлення. Завдяки креативному підходу і матеріальності носія на потенційну цільову аудиторію можна впливати через органи почуттів, наприклад, зробити рельєфну продукцію або продукцію з відбитком.

«Дніпрограф» - оперативна поліграфія, яка пропонує експрес-виготовлення будь-якої поліграфії за індивідуальним замовленням клієнта. Чудова якість в стислі терміни за невисоку ціну.

Де можна замовити і як замовити в Дніпропетровську поліграфічні послуги

Якщо ви хочете отримати гарну, оригінальну, якісну продукцію, забезпечити собі гідну рекламу, тоді терміновий друк в «Дніпрографі» - це те, що ви шукали. Наша компанія пропонує виробництво друкованої продукції будь-якого тиражу і формату.

При необхідності ви можете замовити послугу адресної доставки по всій Україні, до Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львіва та в інші міста. Скільки коштують поліграфічні послуги, можна дізнатися у фахівців компанії, вартість послуг залежить від декількох факторів і розраховується індивідуально. Оформити замовлення ви завжди можете онлайн на сайті, по телефону, email або при особистому візиті.

Запросити консультацію