Viber
Меню
Кошик

Каталоги

Каталоги
  0.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк каталогів в Дніпрі

  Каталоги — це інструмент реклами, що має достойно представити продукцію чи послуги вашої компанії. Друк каталогів допоможе залучити потенційних споживачів, зацікавити вже постійних покупців новинками, детальніше ознайомити клієнтів з асортиментом продукції та послуг.

  Каталоги це журнали або книжки в товстій або тонкій обкладинці. Грамотно та стильно подана інформація, якісні зображення, правильно складені описи та проставлені ціни допомагають споживачам детальніше ознайомитись з асортиментом, зважитись на покупку чи запланувати її на найближчий час. Крім того, друк каталогів допоможе сформувати гарне враження про вашу компанію у широкої аудиторії потенційних та постійних споживачів. Статистика каже, що людям подобаються гарні журнали з глянсовими сторінками, їх приємно погортати навіть без причини, якщо вони потрапляють на очі. Щоб таке перегортання з цікавості стало реальною покупкою або замовленням послуг, важливо ретельно попрацювати над наповненням каталогу — оформити стильними фотографіями та інформаційними лаконічними описами.

  Види каталогів

  Розрізняють кілька видів каталогів:

  • Періодичні випускають регулярно. Для кожного нового тиражу оновлюють асортимент товарів та іншу важливу інформацію, наприклад, акційні та спеціальні пропозиції;
  • Іміджеві каталоги містять інформацію про компанію, її історію, переваги.Це свого роду журнали-презентації, завдяки яким потенційні клієнти можуть докладніше дізнатися про компанію та асортимент продукції або перелік послуг;
  • Рекламні. Це класичний тип каталогів, які містять повний перелік продукції з описами, характеристиками та цінами.

  Також каталоги класифікують за цілями, розрізняють:

  • Інформаційні;
  • Для поштового розсилання;
  • Технічні та промислові;
  • Об'єднані (що включають товари та послуги)

  Як правило, виготовлення на замовлення продуктів цього типу необхідно великим підприємствам та компаніям-виробникам, а також торговим компаніям, рекламним студіям для поширення свого товару на ринку України й залучення великої кількості потенційних покупців або споживачів послуг (наприклад, якщо мова йде про будівельні компанії).

  Не менш важливим є цей рекламний інструмент, точно також як брошури та буклети, й для організаторів різних заходів, виставок, галерей.

  Особливості друку каталогів

  Друк каталогів прийнято у двох форматах — А4 та А5, хоча за бажанням клієнтів можливі індивідуальні варіації.

  Для друку каталогів використовують різні типи паперу:

  • Офсетну;
  • Крейдовану (матову або глянсову);
  • Дизайнерську.

  Щоб урізноманітнити наповнення, окрім рекламної інформації в каталогах можна розміщувати смішні картинки або забавні фотографії. Завдяки таким деталям клієнт побачить, що ви не просто хочете продати продукцію або послугу, але і розважити. Дуже важливо ретельно розробляти дизайн внутрішнього наповнення та особливо обкладинки.

  Кому потрібна друк каталогів

  Каталоги — відмінне рекламне рішення, що з успіхом можуть використовувати великі підприємства та компанії-виробники, торгові компанії, рекламні студії. Виготовлення каталогів-журналів допоможе залучати потенційних покупців, а потім перетворювати нових клієнтів на постійних. Або бути своєрідною перехідною рекламою за рекомендацією від існуючих клієнтів до нових.

  Також друк каталогів незамінний для різноманітних соціальних заходів, галерей, виставок, презентацій.

  Замовити виготовлення каталогів продукції

  Ми допомагаємо створювати дизайн та друкуємо різні види каталогів та іншої рекламної поліграфічної продукції.

  Наші переваги:

  • Швидке виготовлення експрес-методом;
  • Доступні ціни;
  • Зручне оформлення замовлення на сайті або за телефоном;
  • Висока якість друку;
  • Величезний досвід та професійна допомога у створенні дизайну та підборі поліграфічної продукції з урахуванням конкретного типу бізнесу.

  Замовляйте друк каталогів та використовуйте якісні інструменти реклами, які допоможуть збільшити кількість клієнтів та позитивно впливатимуть на імідж вашого підприємства!