Viber
Меню
Кошик

Етикетки

Етикетки
  0.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк етикеток

  Друк етикеток — популярний сегмент поліграфічних послуг. Завдяки стікерам та наклейкам споживачі можуть ідентифікувати продукцію. А якщо креативно підійти до створення дизайну етикетки, за допомогою їх можна запам'ятатися покупцям, зробити бренд привабливішим і, як результат, збільшити продажі.

  Виготовлення етикеток — доступний за ціною та ефективний маркетинговий інструмент.

  У сучасному бізнесі вони відіграють інформаційну та рекламну ролі. Ви можете побачити етикетки будь-якого товару. Найчастіше вони містять логотип виробника, загальні характеристики продукту, дату виготовлення, умови та термін зберігання.

  Продумуючи дизайн етикетки, зважайте на середньостатичну думку цільової аудиторії вашого продукту. Для етикетки важлива оригінальність та естетичність, а також зручність прочитання інформації. Пам'ятайте, що покупець приділяє етикетці кілька секунд. Якщо інформація на ній подана не читабельно, то швидше за все потенційний клієнт її не дочитає та втратить інтерес до товару.

  Види етикеток

  Етикетки розрізняють за типом матеріалу:

  • паперові;
  • плівкові.

  А також за зовнішнім оформленням — формою та розміром.

  Стандартний варіант — прямокутні самоклеючі етикетки, але за бажанням клієнта можливе виготовлення наклейок довільної форми.

  Також при друкуванні на сучасному устаткуванні можна використовувати різні види декорування та післядрукарської обробки.

  Друк самоклеючих етикеток

  На сучасному обладнанні можна виготовляти наліпки з різних матеріалів, використовуючи кілька видів декорування.

  У компанії «Дніпрограф» етикетки друкують на папері та плівці. Етикетки на самоклеючому папері вважаються традиційним варіантом, серед переваг якого — дешевизна, а серед недоліків — швидке намокання та низька зносостійкість. Такі самоклеючі наклейки швидко стираються і стають непридатними. Щоб зробити їх довговічнішими — використовують ламінування. Покриття за бажанням клієнта може бути матовим або глянсовим.

  Етикетки на плівці водонепроникні та міцні, підходять для листового та широкоформатного друку. Плівкові етикетки друкують на білому чи прозорому матеріалі. Вони довго зберігають яскравість відтінків та якість зображень навіть під впливом вологи чи сонячних променів.

  Замовити виготовлення етикеток

  Друк прозорих наклейок та етикеток з паперу — важливий елемент маркетингової стратегії. Однак цей інструмент буде ефективно працювати тільки при виборі правильного дизайну та високої якості друку.

  Замовляючи друк наклейок у компанії “Дніпрограф” — будьте впевнені у якісному результаті. Ми приймаємо замовлення на друк із готовими макетами або друкуємо з нуля. У цьому випадку ми можемо запропонувати додаткові послуги наших дизайнерів.