Viber
Меню
Кошик

Ламінування друкованої продукції

Ламінування – покриття друкованої продукції плівкою.

Ламінування друкованої продукції здійснюється з метою забезпечення їх захисту від впливу зовнішніх факторів для продовження терміну служби.

Ламінування — це припресування спеціальної прозорої плівки до основи, картону чи паперу. Свого роду “запечатування” документа, щоб довше зберігати його первісний вигляд. Завдяки ламінуванню документи стають волого- та зносостійкими. Більшість людей дбайливо і уважно ставляться до документів, але форс-мажорна ситуація може статися будь-якої миті, а заламінованим документом не страшні ані волога, ані механічні пошкодження.

Ламінацію також часто використовують для візиток. Глянцева плівка робить колір більш насиченим, візитка стає більш презентабельною. Ламінований друкований виріб стає захищеним від подряпин, потертостей, розлахматування країв та куточків та інших ушкоджень.

Також ламінування використовують, щоб підвищити візуальну естетичність виробу – з матовою або глянсовою поверхнею будь-який документ виглядає солідно та солідно.

Яку друковану продукцію можна заламінувати

Технологію застосовують як післядрукарську обробку при виготовленні візиток, грамот, дипломів та сертифікатів, запрошень, цінників та інших друкованих рекламних матеріалів.

Ламінування допомагає привернути увагу до послуги чи продукту, сформувати у клієнта перше позитивне враження, яке спонукає до покупки чи замовлення послуги.

Ламінація поліграфічної продукції у друкарні Дніпрограф

Замовити друк та ламінування поліграфії у Дніпрі ви можете у нашій компанії «Дніпрограф». Для роботи ми використовуємо сучасне обладнання, завдяки якому гарантуємо якість виконання та оперативність.

Для ламінування використовують один із типів плівки:

  • матова;
  • глянсова;
  • текстурованою.

Також залежно від методу розрізняють гаряче та холодне ламінування паперу, а також одно- та двостороннє.

Сучасне обладнання дозволяє проводити ламінування експрес-методом, та швидко обробляти великі тиражі та документи різних розмірів.

На ламінацію одного екземпляра витрачається близько 2-х хвилин, тому, якщо вам потрібно заламінувати один або пару документів, ми виконаємо замовлення буквально за кілька хвилин. Якщо потрібне ламінування великого тиражу друкованої продукції — це займе більше часу, але також буде виконано у максимально стислі терміни. Ціна ламінування залежить від розміру документа та обсягів замовлення. Докладніше ви можете дізнатися, зателефонувавши до нашого менеджера.

Крім ламінування, у нас ви можете замовити друк рекламної продукції та інші послуги друкарні! З повним переліком послуг ви можете ознайомитись у меню сайту.

Запросити консультацію