Viber
Меню
Кошик

Таблички

Таблички
  0.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Виготовлення табличок в Дніпрі

  Таблички, покажчики і вивіски виконують інформаційну, естетичну і рекламну функції. Будучи важливим навігаційним елементом, вони також є носієм фірмового стилю.

  Наші таблички довговічні, однаково добре служать як всередині приміщень, так і на вулиці, стійкі до агресивних середовищ. При виготовленні табличок використовуються найсучасніші матеріали, що дозволяють зберегти корпоративний стиль і, з огляду на те, що табличка є свого роду візиткою Вашого офісу, магазину або підприємства, справити необхідне враження на Ваших клієнтів. Таблички - перша точка контакту з клієнтом при вході в офіс, при зверненні до фахівця. Перше враження - дуже важливо для подальшої взаємодії з замовником. Те, яким воно буде, безпосередньо залежить від якості таблички.

  Інформаційні та офісні таблички

  Що таке інформаційні таблички, зрозуміло вже з назви.

  Існує неймовірна кількість їх різновидів - «Вхід» і «Вихід», «Обережно! Злий собака!», «Вогненебезпечно», «Туалет», «Режим роботи», «Зачинено» і «Відкрито» і т.д. Інформація може бути представлена ​​не тільки у вигляді тексту, а й символами або спеціальними позначеннями.

  Друкарня Днепрограф пропонує виготовлення табличок в Дніпрі різного призначення - для оформлення офісів, кафе і ресторанів, готелів, магазинів, медичних установ, салонів краси, держустанов.

  Інформаційні таблички в Дніпрі зустрічаються дуже часто. Вони виконують різні функції, в залежності від яких виділяють кілька груп.

  Власне інформаційні. Повідомляють важливу інформацію, яка впливає на поведінку того, хто бачить табличку, або відповідає на будь-які питання. Наприклад: «Туалет», «Свіжий хліб», «Відеоспостереження».

  Заборонні. Забороняють будь-які дії. Приклади: «Тільки для персоналу», «Куріння заборонено».

  Навігаційні. Спрощують навігацію і пошук потрібних об'єктів / відділів. Традиційно містять наступну інформацію: назва об'єкта, відстань до нього. Можуть доповнюватися стрілкою, що вказує напрямок.

  Рекламні. Оформляються в фірмовому стилі і підвищують пізнаваність бренду, а також формують лояльність клієнтів.

  Матеріали для виготовлення табличок

  • пластикові таблички. Дуже легкі, можуть використовуватися як дверні таблички і як настільні таблички. Доступна дуже широка гама кольорів. Інформація часто наноситься шляхом гравіювання або обклеювання плівкою.
  • таблички з ПВХ. ПВХ-таблички - відмінний варіант для використання всередині приміщень, наприклад, в якості дверних, настільних, інформаційних, а також табличок на дверну ручку. Таблички з ПВХ зазвичай оформляються за допомогою кольорових плівок або шляхом повноколірного друку як на самій поверхні ПВХ, так і на самоклеючій плівці.
  • акрилові таблички. Мають більш представницький вигляд, можуть бути різних кольорів, в тому числі прозорі з нанесенням інформації шляхом гравіювання, обклеювання плівкою або інкрустації (дуже ефектний спосіб оформлення табличок, при якому написи і графічні елементи, вирізані з акрилу, поміщаються в прорізи на підставі таблички).
  • таблички з композитного матеріалу. Таблички з композитних панелей найкращим чином підходять для використання зовні приміщень. Найчастіше з композиту виготовляються режимні таблички і покажчики.

  У нас Ви можете замовити виготовлення як стандартних табличок, так і за індивідуальним дизайном, під Ваші проекти і цілі.