Viber
Меню
Кошик

Вітальні листівки

Вітальні листівки
  80.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк листівок в Дніпрі

  Листівки — особливий вид друкованої продукції. Основне завдання листівок — підняти настрій адресату. Можна купити вже надруковані листівки, а можна замовити виготовлення за індивідуальним макетом.

  Листівки класифікують на поштові та непоштові, а за тематикою:

  • рекламні. Для кожного свята друкують окремі листівки із спеціальними акційними пропозиціями. Або це можуть бути не приурочені до урочистостей листівки рекламного характеру або просто абстрактні естетичні листівки, що вкладають на додаток до замовлень;
  • вітальні, які дарують на Різдво та Новий Рік, Дні Народження, ювілеї чи державні свята;
  • для посткросінгу, колекціонування листівок із різних частин світу;
  • запрошення. Використовуються як запрошення для різних заходів: весіль, заручин, виставок, презентацій.

  Оригінальні та креативні, естетичні та смішні, стильні та красиві листівки на замовлення — одна з послуг компанії «Дніпрограф».

  Замовити друк листівок із логотипом

  Брендовані листівки — маркетинговий хід, який з успіхом використовують великі компанії, рекламні студії, підприємства малого та середнього бізнесу та приватні особи.

  За допомогою простої листівки ви зможете привітати співробітника, партнера чи клієнта зі святом. Це недороге рекламне рішення, але воно дає відчутний ефект.

  Особливу увагу варто приділити компаніям малого бізнесу, які виробляють або продають косметику, засоби догляду, канцелярську продукцію, одяг та прикраси. Додаючи до кожного замовлення естетичну листівку, ви залишите приємне враження у клієнта, які, напевно, захоче повторити покупку.

  Корпоративні листівки приносять радість, показують що клієнту чи співробітнику приділили увагу, допомагають позитивно виділити вашу компанію та сформувати довготривалий позитивний образ. Їх можна надсилати поштою у конверті або вручати особисто з корпоративним подарунком.

  Папір для виготовлення листівок

  Для листівок використовують папір різного типу:

  • крейдовану;
  • матову;
  • глянсову;
  • дизайнерську.

  Останній варіант коштує дорожче, але з дизайнерського паперу виходять особливі та незвичайні листівки.

  Друк листівок у Друкарні «Дніпрограф»

  Наша компанія надає послуги друку листівок будь-якого призначення та змісту. Терміни друку варіюються від кількох годин до кількох днів, залежно від складності макета, матеріалів, тиражу. Якщо замовник не має макету продукції, ми надаємо додаткові послуги дизайнерської студії. Сам процес виготовлення перебуває під контролем фахівців поліграфії.

  Виготовлення листівок можна замовити невеликим тиражем (наприклад, 100 шт.) або великими обсягами (від 1000 шт.).

  Оформити замовлення ви зможете через інтернет у режимі онлайн або зателефонувавши.

  Замовляйте оригінальні та естетичні листівки для будь-якого приводу та події у компанії «Дніпрограф».