Viber
Меню
Кошик

Календарі

Календарі
  0.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Календарі: Запитання та відповіді

  1. Календарі настінні квартальні трисекційні

  2. Квартальні односекційні, на одній пружині

  3. Календарі настінні щомісячні на одній пружині

  4. Календарі настінні листові перекидні на одній пружині

  5. Календарі настінні з годинником (з годинниковим механізмом)

  У друкарні Дніпрограф можна замовити друк календарів різних форматів, від кишенькових 70х100 мм до великих настінних форматів А3, А2, А1 та А0. Для замовлення залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаними телефонами.

  Друк календарів у Дніпрі

  Календар – корисна й функціональна річ, необхідна практично всім. Крім цього саме календарі є відмінним маркетинговим ходом. Багато фірм в Україні, в тому числі й в Дніпрі, замовляють їх друк з логотипами компанії щороку. Це прекрасний діловий подарунок для партнерів та клієнтів. При правильному дизайнерському, креативному підході фірмові вироби стануть найкращою рекламною акцією.

  Види календарів

  1. Квартальні. Найпопулярніші робочі моделі, які використовуються усіма працівниками офісів та підприємств. На них показані відразу три місяці – поточний, наступний й попередній. Друк календарів тріо на замовлення виконується досить швидко на аркушах формату А4, А5 й так далі.
  2. Перекидні, настінні. Є найбільш дорогим з усіх видів продукції. Можуть містити крім логотипа й іншу інформацію, прикольну, новорічну, пізнавальну та інше.
  3. Настільні календарі-будиночки та перекидні. З огляду на те, що вони знаходяться постійно на виду, не допускається занадто кричущий дизайн. Тим не менш, їх можна зробити оригінальними, незвичайними, такими, що запам’ятовуються.
  4. Кишенькові. Призначені для особистого користування. З огляду на те, що купити їх можна максимально дешево, вони є основним сувеніром на різних рекламних заходах.

  Календарі – це один з найпоширеніших й ефективних видів реклами. Вони необхідні й співробітникам компанії для виконання своїх прямих обов’язків, й для рекламних студій, й для поширення інформації максимальній кількості потенційних партнерів, клієнтів, споживачів товарів та послуг. Корпоративні, настільні, відривні або кишенькові з символікою компанії, вони нагадують про об’єкт реклами та ненав’язливо діють на підсвідомість людини протягом усього року.

  Особливості друку календарів на замовлення

  Друк рекламних виробів цього типу має певні особливості:

  • правильний вибір матеріалу та макета;
  • вибір дизайну відповідно до цільової спрямованості продукту;
  • не розміщувати важливу інформацію в місці установки пружини або іншого фіксаційного елемента.

  Оперативний цифровий або офсетний друк дозволяє швидко в експрес-режимі надрукувати як невеликий тираж (до 100 шт.), так й тираж в 1000 шт. та більше примірників рекламної продукції будь-якого виду. Це не тільки календарі, а й візитки, блокноти, каталоги та інше.

  Який папір використовується для виготовлення календарів

  Перш, ніж календар надрукувати, підбирається папір. Кожен тип продукції вимагає використання певного матеріалу.

  Для кишенькових календариків високої якості береться відносно тонкий крейдований папір щільністю 200 гр., який згодом ламінується, або картон щільністю 300 гр.

  Настінні моделі друкуються на крейдованому папері, щільність якого від 200 до 250 гр.

  Квартальні видання й будиночки вимагають використання двох видів паперу. Для підкладки береться картон щільністю 250 – 300 грамів, а для самого блоку – офсетний папір від 120 до 150 грамів.

  Якщо макетом передбачений друк красивих нестандартних видань, смішних або більш строгих, тематичних, з фото або з годинником й так далі, можна використовувати палітурний або дизайнерський папір.

  Як замовити настінні календарі

  Якщо вам терміново потрібні календарі, друк на замовлення з доставкою в нашій компанії є найкращим варіантом. Наші фахівці оперативно виконають роботу за доступною вартості. Ціна залежить від різних чинників, зокрема від складності макета, виду продукту, типу матеріалу, терміновості роботи й так далі. Оформити замовлення ви зможете через інтернет, на сайті в режимі онлайн.