Viber
Меню
Кошик

Маркетинг

Друк брошур в Дніпрі Брошура – джерело інформації, призначене для тривалого використання, на відміну, наприклад, від листівок. До його якості пред’являються більш високі вимоги, які можна порівняти з вимогами до створення каталогу. Існує кілька видів поліграфічної продукції.Інформац..
Друк буклетів у Дніпрі Рекламні буклети – різновид рекламної продукції, яка являє собою аркуш паперу формату А3, А4, А5, складений в кілька разів. Є засобом надання інформації рекламного змісту для потенційних клієнтів. Які буклети можна замовити За змістом і дизайнерським оформленням букле..
Друк каталогів в Дніпрі Каталоги — це інструмент реклами, що має достойно представити продукцію чи послуги вашої компанії. Друк каталогів допоможе залучити потенційних споживачів, зацікавити вже постійних покупців новинками, детальніше ознайомити клієнтів з асортиментом продукції та послуг. ..
Друк листівок в Дніпрі Рекламні листівки є найпростішим поліграфічним продуктом, який виконує роль інструменту маркетингу, що дозволяє донести до кінцевого споживача необхідну інформацію. Існує кілька їх видів.  Масова реклама. Поширюються в різних місцях з метою охопити широку аудиторію ..
Друк флаерів в Дніпрі Флаер є оригінальним, креативним, барвистим варіантом звичайної листівки і є одним з найефективніших інструментів для залучення широкої аудиторії людей, завдяки дешевому друку. Флаеры можуть бути:односторонні - зображення і текст розташовані на одній стороні листівки..
Друк хенгерів та дорхенгерів Хенгер або допхенгер — це картонні гачки, що вішають на ручку дверей або авто. Друк хенгерів — ефективний рекламний інструмент, який десятиліттями використовують на заході, а останнім часом все частіше застосовують в Україні. Допхенгери виглядають нестандарт..
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Запросити консультацію