Viber
Меню
Кошик

Інше

Бірки — необхідний інструмент для хороших продажів. Бірки виконують інформаційну та маркетингову функції — допомагають клієнту дізнатися більше про товар та одночасно рекламують магазин. Замовляючи друк бірок, ви не просто купуєте пачку карткових карток, а інвестуєте у створення додатков..
Друк листівок в Дніпрі Листівки — особливий вид друкованої продукції. Основне завдання листівок — підняти настрій адресату. Можна купити вже надруковані листівки, а можна замовити виготовлення за індивідуальним макетом. Листівки класифікують на поштові та непоштові, а за тематикою:..
Друк воблерів Як різновид поліграфічного рекламного продукту, воблери є одним з найефективніших і недорогих POS-матеріалів. Їхня мета — виділити певний товар, притягнути до нього увагу потенційного клієнта. Будучи конструкцією, що складається з паперу і гнучкої ніжки з пластика або картону, в..
Дипломи та грамоти — це документальне підтвердження професійних та спортивних досягнень у різних галузях. Також фірмові дипломи — ефективний корпоративний інструмент, який допомагає:мотивувати співробітників компаній для досягнення цілей та ефективних результатів роботи; додати уроч..
Друк етикеток Друк етикеток — популярний сегмент поліграфічних послуг. Завдяки стікерам та наклейкам споживачі можуть ідентифікувати продукцію. А якщо креативно підійти до створення дизайну етикетки, за допомогою їх можна запам'ятатися покупцям, зробити бренд привабливішим і, як результат, зб..
Друк журналу від одного примірника в Дніпрі Незважаючи на доступність таких джерел інформації, як інтернет і телебачення, виготовлення журналів, як і раніше, користується популярністю. Вигода друку такої поліграфічної продукції обумовлена тим, що з її допомогою інформація доноситься до цільової чит..
Друк квитків на концерт у Дніпрі: виготовлення персональних запрошень Нині друк квитків на концерт, у цирк, музей, на виставку або на будь-які інші заходи є дуже затребуваною послугою. Обумовлено це тим, що підготовлений і роздрукований до певної події квиток дає можливість збільшити кількість відв..
Друк меню Меню — необхідний атрибут будь-якого кафе та ресторану. Це свого роду візитна картка закладу разом із його антуражем. Клієнти ще не можуть оцінити смак страв, але за дизайном, стилем та оформленням меню можуть скласти перше враження. Тому важливо якісно опрацьовувати його дизайн, пр..
Друк наклейок в Дніпрі Друк наліпок — затребуваний напрямок у поліграфії, адже вони – незамінний інструмент для компаній та підприємств торгової сфери. Наклейки і стікери використовують у різних випадках:на товарах. На стікері розміщують інформацію про товар — дату виготовлен..
Виготовлення пластикових карток у Дніпрі Пластикові картки — ефективний інструмент маркетингової політики. Система лояльності, а саме видача клієнтам дисконтних карток підвищує довіру до бренду, виділяє його з конкурентів, допомагає формувати постійну аудиторію споживачів. Пластикові картки ..
Друк подарункових сертифікатів Друк сертифікатів — популярна послуга, завдяки якій ви стаєте власником поліграфічної продукції найвищої якості. Сфера її застосування не обмежена практично нічим. Кожен сертифікат — це документ з унікальним дизайном, розробка якого здійснюється на підстав..
Виготовлення табличок в Дніпрі Таблички, покажчики і вивіски виконують інформаційну, естетичну і рекламну функції. Будучи важливим навігаційним елементом, вони також є носієм фірмового стилю. Наші таблички довговічні, однаково добре служать як всередині приміщень, так і на вулиці, стійкі до агреси..
Друк цінників в Дніпрі Виробництво цінників — послуга, яка потрібна кожному підприємству з продажу товарів: магазинам, супермаркетам, аптекам, шоурумам. В умовах високої конкуренції підприємцям важливо не лише виробляти чи продавати якісний продукт, а й правильно його презентувати та подавати..
Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)

Запросити консультацію