Viber
Меню
Кошик

Воблери

Воблери
  515.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк воблерів

  Як різновид поліграфічного рекламного продукту, воблери є одним з найефективніших і недорогих POS-матеріалів. Їхня мета — виділити певний товар, притягнути до нього увагу потенційного клієнта. Будучи конструкцією, що складається з паперу і гнучкої ніжки з пластика або картону, воблери чудово виділяються серед однотонних цінників. Завдяки цьому вони широко використовуються для реклами товарів у магазинах, супермаркетах, торгових центрах. Також застосовуються рекламні воблери на виставках, презентаціях.

  Зображувати на рекламному воблері можна все, що завгодно: логотип або слоган фірми, опис товару, його фото. Суть такого подання інформації в тому, що навіть при незначному коливанні повітря воблер погойдується, залучаючи до себе, а значить, до рекламованого продукту, увагу. Завдяки яскравому, привабливому дизайну і ненав’язливості виготовлення рекламних воблеров стане вигідним рішенням для презентації будь-якої продукції: косметики, молочної, алкогольної продукції, цукерок, чаю, кави.

  Друк воблеров: особливості виробництва

  Процес виробництва воблерів складається з декількох етапів:

  1. Підготовка до друку — розробка дизайну і створення макету.
  2. Друк воблерів за офсетною або цифровою технологією. Обидва методи гарантують відмінну якість друкарської продукції, але у разі замовлення великого накладу офсетна технологія друку вигідніша за ціною.
  3. Обробка після друку: фігурна вирізка воблерів потрібної форми, нанесення на поверхню шару лаку, ламінування, тиснення, кріплення паперу до ніжки.

  Сучасні методи поліграфії дають можливість виготовити воблери стандартні (прямокутні, круглі, трикутні або квадратні за формою), а також надати їм фігурної форми (у вигляді туфельки, квітки, подарунка, серця та ін.). Ціна стандартних за формою воблерів доступніша, тому що процес їхнього виготовлення менш витратний за часом (1 день) та не потребує додаткової оснастки для висічки. Фігурні вироби виготовляються за 2-3 дні, оскільки під макет розробляється ніж потрібної форми.

  Виготовлення воблерів у Дніпрі

  Оперативна поліграфія «Дніпрограф» пропонує друк воблерів різних видів: з ніжками і без, плоских і об’ємних, односторонніх і двосторонніх. У нас можна замовити якісну і недорогу поліграфічну продукцію з доставкою в Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів та інші міста України. За допомогою яскравих воблерів, що запам’ятовуються, ми допоможемо вам створити неординарну рекламу, яка сприятиме розвитку вашого бізнесу і зростанню прибутку. Замовлення друку можна зробити онлайн на сайті або за телефоном.