Viber
Меню
Кошик

Листівки

Листівки
  113.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк листівок в Дніпрі

  Рекламні листівки є найпростішим поліграфічним продуктом, який виконує роль інструменту маркетингу, що дозволяє донести до кінцевого споживача необхідну інформацію. Існує кілька їх видів.

   

  1. Масова реклама. Поширюються в різних місцях з метою охопити широку аудиторію потенційних покупців.
  2. Адресна (супутня) реклама. Продукт супроводжує певний товар. Мета – донести інформацію про компанію та її послуги або товар.
  3. Запрошення, флаєр, купон на знижку. Є засобом для анонсу заходів, які проводяться в закладах.
  4. Наклейки – самоклейні листівки, часто використовуються для розміщення на автотранспорті й так далі. Новий напрямок друкованої продукції цього виду.

  Крім цього виготовляється й інша аналогічна продукція, зокрема буклети та візитки.

  Кому й навіщо потрібний друк листівок

  Друкований рекламний продукт вважається кращим засобом для компаній, студій та різних закладів, в тому числі клубів, ресторанів й так далі, оповістити про заходи, акції, знижки, розрекламувати нові послуги або товар. При невисокій ціні, він дозволяє донести інформацію до широкого кола людей й викликати у них бажання купити продукцію, скористатися послугами, відвідати вечірку.
  Тираж може бути від 100 шт. до 10000 шт. та більше.

  Тип паперу для виготовлення листівок

  Щоб привернути увагу великої кількості людей, листівка повинна бути креативною, яскравою, що запам’ятовується, оригінальною, нестандартною, красиво оформленою, кольоровою. Використовувані матеріали, а саме папір, є запорукою того, що продукт буде максимально привабливим для потенційного споживача. Виходячи з цього, використовується в основному глянцевий папір, щільність якого 150 грам. Якщо ж у вас є бажання отримати щось особливе, тоді ідеальним варіантом стануть дизайнерські або матові сорти паперу.

  Особливості друку рекламної продукції

  Як і будь-який інший поліграфічний продукт, будь-яка листівка має на увазі під собою певний стандарт і має свої особливості створення.

  1. Формат. Випускається в декількох варіантах – А4, А5, А6 та євро-формати А5 (148 * 210 мм) і А6 (105 * 148 мм) є найпопулярнішими.
  2. Дизайн. Головне барвистість та лаконічність. При виготовленні макета важливо не перевантажити його інформацією, текстом.
  3. В основному всі макети повнокольорові, двосторонні, але в деяких випадках застосовується одноколірний або двоколірний друк.

  Оперативний друк в Україні дозволяє швидко, експрес-методом виготовити необхідну кількість примірників. Для створення великих тиражів продукції застосовують офсетний спосіб – класичний варіант, що дозволяє оперативно та дешево отримати бажаний результат. Для середніх і невеликих тиражів оптимальний цифровий спосіб. Спеціалісти поліграфії самі вибирають кращий для замовника тип друку.

  У тому випадку, якщо вам терміново потрібні листівки в Дніпрі, звертайтеся в нашу компанію. Ми виготовляємо на замовлення поліграфічну продукцію рекламного характеру всіх видів високої якості. Вартість виконання роботи розрахуйте за допомогою калькулятора. Детальну інформацію ви можете отримати у наших співробітників. Щоб оформити замовлення, не обов’язково відвідувати нас. Це можна зробити через інтернет, в режимі он-лайн.