Viber
Меню
Кошик

Меню

Меню
  424.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Меню: Запитання та відповіді

  Меню на одній сторінці, меню буклет, меню книжка з кріпленням скобою або на пружині. Все частіше кафе та ресторани використовують як меню наклейку з QR кодом. У друкарні можна також замовити друк наклейок. Для паперового меню зазвичай використовують формати А4, А3.

  Меню сет це меню на одному аркуші папері, стандартний розмір: 297х420 мм. Меню друкується з 1-ї або 2-х сторін. Папір офсетний 80 г/м2.

  Друк меню

  Меню — необхідний атрибут будь-якого кафе та ресторану. Це свого роду візитна картка закладу разом із його антуражем. Клієнти ще не можуть оцінити смак страв, але за дизайном, стилем та оформленням меню можуть скласти перше враження. Тому важливо якісно опрацьовувати його дизайн, приділяти увагу якості та друку та стежити за станом, час від часу оновлюючи та замінюючи свіжонадрукованими екземплярами.

  Меню складається із переліку страв та напоїв, які розділені за секціями. Також важливо вказувати ціни, порційність та склад кожної страви чи коктейлю, хоча деякі кафе та бари воліють обмежуватися лише списком.

  Компанія «Дніпрограф» пропонує друк меню для ресторанів, кафе, барів, нічних клубів, кальянних та готелів. Оригінальний та продуманий дизайн меню буде візитною карткою вашого закладу та навіть зможе підвищити середній чек.

  Види меню

  Якісний друк меню для кафе та ресторанів із оригінал-макетів з нестандартним оформленням та якісними фотографіями страв – це реальна можливість підвищити привабливість вашого закладу для клієнтів. Статистика каже: там, де не економлять на розробці оригінального меню, кількість замовлень суттєво збільшується — вашим гостям простіше робити вибір, а «смачна» реклама лише розпалює їхній апетит.

  Меню для одного закладу можуть відрізнятися зовнішнім виглядом та інформацією:

  • меню-каталог. Його приносить офіціант, каталог містить список страв закладу;
  • настільне меню. Аркуш з переліком страв, який завжди лежить на кожному столі;
  • тайбл-тент. Картонна конструкція, в якій представлені акційні пропозиції та сезонні страви;
  • Буклети та листівки містять тематичні страви та напої;
  • Плакати. Це великі постери з переліком найбільш популярних страв, якими прикрашають стіни будівель чи внутрішні стіни торгових центрів;
  • Флаєри. Міні-версії меню, які можуть розкладати на столиках або барних стійках або використовувати як рекламу.

  Особливості виготовлення меню

  При виготовленні меню важливо створити оригінальний дизайн та зберегти читабельність та легкість сприйняття для клієнтів.

  Для друку використовують крейдований папір високої щільності, дизайнерський папір та крафтовий папір.

  Найефектніші меню отримують на дизайнерському папері. Крафтовий папір також стає все популярнішим останнім часом. Меню з крафтового паперу буде екологічним та зносостійким, ви зможете їх рідше оновлювати.

  Друк меню зазвичай виконується на папері формату А4 або А5, хоча жодних обмежень із цього приводу немає.

  До створення оригінал-макету слід продумати такі деталі:

  • тип паперу;
  • шрифти;
  • структура;
  • орієнтація сторінок (книжкова, альбомна);
  • спосіб з'єднання сторінок.

  Замовити друк меню у Дніпрі.

  Оперативна поліграфія «Дніпрограф» пропонує друк меню за готовим макетом або з нуля. У цьому випадку ви можете скористатись додатковими послугами наших дизайнерів, які створять оригінальне меню для кафе, ресторану, бару або готелю. Щоб замовити друк меню, необхідно скористатись спеціальною формою на сайті або зателефонувати. Якщо поліграфічна продукція потрібна терміново, а якість має бути бездоганною – звертайтесь до нас!