Viber
Меню
Кошик

Наклейки

Наклейки
  40.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Наліпки: Запитання та відповіді

  За формою наклейки можна замовити: прямокутні, круглі, фігурні, наклейки. За матеріалом: на папері, на плівці (прозорій, білій, кольоровій). По покриттю: глянсові, напівглянсові, матові. Друк наклейок можна замовити на аркушах, у рулонах. Популярністю користуються наклейки на продукцію, етикетки на пляшки, коробки, наклейки з логотипом. У друкарні Дніпрограф також можна замовити друк наклейок на стіну, машину, вітрину, в такому випадку здійснюється друк на плівці, що самоклеїться.

  Стікер (sticker) прийшло з англійської, і означає те ж, що і наклейка. Навіть етикетки, що клеяться, лейбли та інше нічим не відрізняються від наклейок.

  Основна відмінність вінілових наклейок – висока якість друку та чіткості зображення на тонкій вініловій плівці. Область застосування таких наклейок велика, їх наносять як на скло автомобілів та вітрин, так і на контейнери для їжі. У порівнянні з наклейками, виконаними будь-якими видами цифрового друку, вінілові стікери не вицвітають через кілька місяців і навіть кілька років.

  Друк наклейок в Дніпрі

  Друк наліпок — затребуваний напрямок у поліграфії, адже вони – незамінний інструмент для компаній та підприємств торгової сфери.

  Наклейки і стікери використовують у різних випадках:

  • на товарах. На стікері розміщують інформацію про товар — дату виготовлення, склад, умови та термін зберігання, спосіб застосування та інші корисні дані. На товарних наклейках обов'язково розміщують логотип виробника та назву продукції. Для товарних наклейок важливо розробити стильний та лаконічний макет для наклейок, адже покупці насамперед орієнтуються саме на зовнішній вигляд продукту, для якого важливу роль відіграють наклейки-етикетки;
  • на спеціальних місцях у громадському транспорті чи місцях масового скупчення людей. Такі наклейки виконують маркетингову роль та функцію мобільного інфорування;
  • іміджеві. Друк наклейок — доступна за ціною послуга, тому невеликі підприємства-початківці можуть з успіхом використовувати їх у своїх рекламних кампаніях.

  Розрізняють кілька типів стікерів:

  • білі/світлого кольору;
  • прозорі наклейки;
  • стікери на металізованій плівці;
  • оракал.

  Замовити наклейки з логотипом

  Виготовлення наклейок — популярна послуга українських виробників. Стікери — чудовий інструмент для просування товарів та послуг на сучасному ринку.

  Наклейки роблять із паперу та плівки. Паперові наклейки є кращими для внутрішнього використання, оскільки швидко намокають і втрачають початковий вигляд. Однак вони більш екологічні, їх можна швидко утилізувати і за ціною найдешевші. Плівкові стікери самоклейки — оптимальний варіант для зовнішньої реклами. Вони довговічні, їх можна за необхідності відклеїти та переклеїти. Кожен тип стікерів має переваги. У наших менеджерів ви можете проконсультуватися який вид буде кращим для вашого бізнесу.

  Друк наклейок у друкарні Дніпрограф

  Якщо вам потрібен терміновий друк стікерів — пропонуємо послуги нашої компанії.

  Для друку наклейок ми використовуємо експрес-метод, завдяки якому ми гарантуємо:

  • Швидке виготовлення замовлення (при невеликих тиражах достатньо кількох годин);
  • Доступну ціну;
  • Високу якість друку.

  Замовити наклейки можна в різному дизайнерському виконанні. Ми виготовляємо стікери по готовому макету або можемо надати додаткові послуги нашого дизайнера, який розробить ексклюзивний макет.

  Крім друку наклейок ми проводимо післядрукарську обробку, щоб надати виробам закінченого естетичного вигляду. Замовник отримує повністю готову продукцію, яку вже можна використовувати у рекламних та маркетингових кампаніях.

  Оформити замовлення можна через Інтернет у режимі онлайн або за допомогою нашого менеджера по телефону або відвідавши нашу студію.