Viber
Меню
Кошик

Сертифікати

Сертифікати
  0.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк подарункових сертифікатів

  Друк сертифікатів — популярна послуга, завдяки якій ви стаєте власником поліграфічної продукції найвищої якості. Сфера її застосування не обмежена практично нічим. Кожен сертифікат — це документ з унікальним дизайном, розробка якого здійснюється на підставі технічного завдання клієнта, а при необхідності приймається до уваги корпоративний стиль компанії. Нашими замовниками є як великі компанії, так і приватні особи, а тираж починається від 1 примірника.

  Види сертифікатів

  Найбільш часто замовниками сертифікатів є торговельні мережі, салони краси, освітні установи і т. д. Основні види такого роду документів:

  • Подарункові сертифікати. Одна з найпопулярніших послуг. Їх виготовлення замовляють торговельні підприємства, які таким чином підтверджують право покупки на заздалегідь визначену суму або на отримання знижки.
  • Свідоцтво про закінчення навчального курсу. Замовниками таких сертифікатів є освітні організації, організатори курсів, тренінгів.
  • Сертифікат, що підтверджує якість послуг або товарів. Ще одна можливість документально підтвердити високий якісний рівень продукції для виробників або компаній, що спеціалізуються на наданні різних послуг.
  • Гарантійні сертифікати. З їхньою допомогою виробники товарів зможуть підтвердити свої гарантійні зобов’язання, що стане ще одним приводом для довіри до компанії.

  Виготовлення подарункових сертифікатів — це прекрасна можливість заявити про свою компанію, а крім того, такі вироби можуть бути частиною ефективної маркетингової кампанії.

  Перелік доступної для виготовлення продукції може бути набагато ширший, ніж представлені вище варіанти. Наприклад, сертифікат може виступати в якості підтверджуючого документа про перемогу в різних конкурсах або оригінального вітання з нагоди дня народження чи іншої урочистої події. Крім цього, ми використовуємо сучасні технології, які дозволяють нам виготовляти якісну поліграфічну продукцію, оснащену спеціальним захистом від підробки.

  Замовити виготовлення подарункових сертифікатів у друкарні Дніпрограф

  Для друку використовується крейдований папір, а також дизайнерський папір щільністю до 300 г/кв. м, який дозволяє зробити готовий виріб по-справжньому оригінальним.

  Терміни виготовлення сертифікатів залежать від технічного завдання і тиражу. Остаточна вартість розраховується менеджером після визначення та узгодження з замовником переліку та обсягу всіх необхідних робіт.

  Компанія «Дніпрограф» пропонує послуги з розробки та друку дизайнерської поліграфічної продукції, в числі яких і сертифікати різного призначення. Оперативна поліграфія «Дніпрограф» — це можливість швидко і з максимальною якістю замовити друк сертифікатів, скориставшись спеціальною формою на сайті. Щоб надрукувати сертифікат, вам потрібно лише завантажити оригінал-макет вашого документа. Ми пропонуємо друк з доставкою в будь-яке місто України, включаючи Дніпропетровськ (Дніпро), Київ, а також Харків, Одесу, Львів та інші міста. Якщо сертифікат вам потрібен терміново, а якість повинна бути бездоганною, ви зробили правильний вибір!