Viber
Меню
Кошик

Переплетення документів

Обкладинка документів в Дніпрі

Обкладинка документів - один з видів післядрукарської обробки, який виконується з метою надати продукту презентабельний і закінчений зовнішній вигляд з суворим дотриманням порядку розташування сторінок.

Палітурка документів — це послуга зі створення брошури з окремих аркушів. Завдяки брошуруванню продукт набуває презентабельного і закінченого вигляду із суворим дотриманням порядку сторінок.

У будь-якій компанії, рекламному агентстві чи підприємстві завжди накопичується величезна кількість документації. Щоб не втратити потрібний екземпляр, або щоб з окремого набору документів не втратити важливі аркуші, їх потрібно оформити. Хтось вважає за краще зберігати документацію в папках, але набагато простіше і надійніше замовити палітурку.

Також брошурування – обов'язкова процедура оформлення дипломних робіт. У деяких вузах вимагають лише тверду обкладинку, у деяких студенти можуть обирати самі із твердого та пружинного оформлення.

Фахівці типографії «Дніпрограф» швидко і недорого виконують палітурку документів та дипломів.

Види палітурки (брошурування)

Розрізняють кілька способів оформлення документації. Незалежно від того обрано тверду або пружинну палітурку документів, спочатку виконується однаковий підготовчий етап робіт, до яких входять:

  • Обрізання;
  • Біговка;
  • Фальцювання;

І наприкінці слідує кріплення сторінок способом, який вибрав/обрала замовник.

При пружинному брошуруванні документи скріплюють металевою або пластиковою пружиною, що з'єднує всі сторінки.

При твердій палітурці використовують тверду обкладинку та підкладку.

Прошивка документів пружиною у Дніпрограф

Перевага пружинного методу в тому, що при необхідності книгу можна буде роз'єднати, вставити листи, що відсутні або нові, і скріпити назад. Брошура на пружину вимагає, щоб відступ тексту від краю був мінімум 10 мм, щоб не зачепити пружиною частини тексту.

Сучасне обладнання дозволяє мінімізувати тимчасові витрати та виконати брошурування буквально за кілька хвилин, якщо йдеться про один екземпляр.

Більш детальну інформацію щодо термінів виконання післядрукарської обробки для оптового тиражу вам зможуть надати спеціалісти студії після ознайомлення з обсягом роботи. Вартість залежить від обсягу роботи і від матеріалу, що використовується для палітурки або брошурування.

Якщо вам потрібна палітурка документів в Дніпрі — звертайтесь до нас. Ми гарантуємо:

  • індивідуальний підхід;
  • оперативність;
  • висока якість;
  • лояльну вартість.

Також ми пропонуємо послуги ламінування документів, друк рекламної продукції, флаєрів, буклетів, візиток, каталогів та календарів. Оформити замовлення можна онлайн на сайті або зателефонувавши за телефоном.

Запросити консультацію