Viber
Меню
Кошик

Друк на самоклеючій плівці

Друк на самоклеючій плівці
  0.00 Грн

  Запросити консультацію

  Потрібен більший тираж? - Зв'яжіться з нами.

  Друк на плівці «Оракал» у Дніпрі

  З кожним днем друк на самоклеючій плівці «Оракал» стає все більш популярною послугою в рекламній сфері. Завдяки практичності та функціональності плівка з полівінілхлориду від німецького виробника Orafol є відмінним матеріалом для створення барвистих і яскравих рекламних банерів, а також невеликих наліпок. За допомогою подібної поліграфічної продукції оформлюються вітрини магазинів, кафе, ресторанів, торгових павільйонів, а також стелажі і різноманітні виставкові стенди. Застосовується друк на «Оракалі» і для реклами на транспорті: брендування автомобілів, трамваїв, автобусів. Самоклеюча плівка «Оракал» завдяки широкій колірній гаммі не лише ефективно доносить суть реклами, але й виконує функцію тонування скла.

  Кольоровий друк на клейкій плівці дозволяє вирішувати безліч завдань, у тому числі в інтер’єрному дизайні. Оскільки цей матеріал можна наклеїти практично на будь-яку поверхню, інтер’єр з його використанням стає оригінальнім і неповторним. Широкоформатний друк на плівці дає можливість експериментувати з оформленням стін, а також з системою освітлення. Прозорий матеріал пропускає крізь себе світло, що робить нанесене на нього зображення чіткішим і яскравішим.

  Особливості друку на оракалі

  При виготовленні рекламних або інтер’єрних наклейок друк на плівці виконується трьома способами:

  • шовкографія (трафаретний друк);
  • офсетний метод друку;
  • цифровий друк.

  Для виготовлення рекламної наклейки більше підходить офсетний друк. Вартість такого друку доступніша, але часу для виготовлення наклейки потрібно більше. У разі потреби створення дзеркальної або двосторонньої наклейки використовується трафаретний друк. Відмінною особливістю цього способу друку являється можливість нанесення на прозору плівку флуоресцентної, фотолюмінесцентної і дзеркальної фарби.

  Шовкографія забезпечує виготовлення наклейок високої якості, з яскравими, барвистими малюнками, захищеними від дії атмосферних опадів. У процесі друку дзеркальної або двосторонньої наклейки відбувається нанесення підкладки, потім наноситься спеціальний барвник. Наступний етап друку — нанесення на всю поверхню наклейки шару білого кольору. Завершальним етапом виготовлення наклейки є нанесення самої картинки або тексту.

  Друк на вініловій плівці методом шовкографії виконується на високотехнологічному устаткуванні. Ціна його вища, ніж друк офсетним способом, проте одержаний ефект того коштує.

  Цифровий друк на плівці-самоклейці виконується з використанням сольвентних/екосольвентних фарб, що характеризуються відмінним перенесенням кольорів. Завдяки тому, що чорнило проникає глибоко в структуру матеріалу, забезпечується довговічність покриття. Цей тип друку затребуваний при виготовленні інтер’єрних плівок. З усіх технологій цифровий друк найбільш оперативний. Термінові замовлення виконуються вже впродовж години.

  Замовити друк на плівці, що самоклеїться

  Оперативна поліграфія «Дніпрограф» пропонує друк на плівці «Оракал» з доставкою замовлень в усі міста України: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів. Виготовляємо інтер’єрні та рекламні наклейки будь-якого формату, в тому числі широкоформатні. Оформити замовлення на друк на плівці можна на сайті онлайн або за телефоном. У нас доступна вартість послуг. Пропонуємо друк тиражем від однієї наклейки.