Viber
Меню
Кошик

Цікаве RSS Feed

28 серп. Дизайнерський папір для друку: що це та як використовувати
dneprograf 0 161
Дизайнерський папір — це особливий матеріал, який використовують в галузі графічного дизайну та поліграфії для створення візуально привабливих і якісн..
12 черв. Фірмовий стиль: що це та які його функції
dneprograf 0 143
Унікальний імідж, що виділяється, має вирішальне значення, коли ви тільки виходите на ринок і зацікавлені в тому, щоб швидко набирати нових покупців і..
05 квіт. Де брати фото для макетів
dneprograf 0 107
Поліграфічна продукція незамінна для сучасних рекламних кампаній, а для нього потрібні красиві зображення, що привертають увагу. Пошук гарного та акту..
05 бер. Сучасні види друку. Що краще обрати?
dneprograf 0 108
Сучасна поліграфія — це різноманітне поняття. Йдеться не лише про багатотиражний друк, а й створення банерів та іншої рекламної продукції. Найчастіше ..
22 лют. Цікаві ідеї для візиток
dneprograf 0 189
Всі помітили, що світ дедалі більше оцифровується, втім візитки зберігають свою важливість. Оффлайн зустрічі стають більш рідкісними, тому друкована п..
09 лют. Поліграфія для кафе та ресторанів
dneprograf 0 114
Поліграфія для кафе, барів та ресторанів — це окремий вид друкованої продукції, яка має свою роль, у тому числі впливає на успішність закладу. Безумов..
24 січ. Тренди дизайну поліграфії у 2023
dneprograf 0 161
Кожен підприємець, замовляючи рекламну поліграфію, хоче досягти двох цілей:зробити бренд впізнаваним;як наслідок, збільшити продажі, причому не однора..
23 січ. Корпоративна поліграфія
dneprograf 0 165
Корпоративна поліграфія - це частина фірмового стилю, яка представляє вашу компанію за вашої відсутності. Звичайно голосніше за всіх про товар і послу..
23 січ. Наклейка на папері чи плівці: що вибрати?
dneprograf 0 204
Наклейки - це вид друкованої продукції, яка популярна у всіх вікових груп, а значить вкрай затребувана на ринку. При цьому наклейки можуть виконувати ..
Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)