Тиражування

Зробити замовлення

Тиражування на різографі в Дніпрі

Друкована різографія – це дублювання оригінального макета за допомогою цифрового апарату різографа. Використовується з метою тиражування різної поліграфічної продукції в розмірі від 100 шт. до 1000 шт. копій за короткий проміжок часу. Зображення та текстова інформація на папір різної щільності відтворюється без втрати якості, що важливо для організацій та рекламних студій, які використовуються продукцію в якості основного рекламоносія.

Коли необхідний друк на різографі

Тиражування на різографі актуальне в тому випадку, якщо необхідно отримати однотипні відбитки великим тиражем. Апарат дозволяє зробити величезну кількість матеріалу досить швидко. Найчастіше дана технологія застосовується в тих випадках, коли важлива оперативність виконання замовлення. Основною областю використання печатки є дублювання:

  • етикеток;
  • візиток;
  • листівок;
  • брошур;
  • наклейок;
  • документів;
  • заготовлення для тек.

Технологія тиражування різного роду документації на різографі

Технологічний процес дозволяє оперативно, експрес-методом, відтворити будь-яку кількість ідентичних за змістом документів, брошур й так далі в чорно-білому та кольоровому форматі. Все залежить від побажань замовника й особливостей макета, наданого їм фахівцям нашої поліграфії.

Скільки часу потрібно на тиражування документів

Розмноження будь-якої друкованої продукції за допомогою різографа проводиться в максимально стислі терміни. Якщо необхідно терміново продублювати один й той же макет, подібне рішення є найбільш раціональним. По-перше, це економічно вигідно, по-друге, займає мінімум часу. На виконання всієї роботи, в залежності від тиражу та кількості оригіналів примірників, піде менше ніж година. Устаткування здатне відтворити від 60 до 130 копій за одну хвилину.

Скільки коштує тиражування в Україні, в Дніпропетровську

Якщо вам необхідно дешево купити певну кількість листівок, наклейок, бланків, візиток та іншої друкованої продукції, аналогічної за змістом, найкраще скористатися пропозицією тиражування на різографі. Вартість роботи, що виконується на замовлення, мінімальна, вона прямо залежить від самого тиражу. Ціна на послугу вказана на сайті або ж ви можете уточнити її безпосередньо у співробітників компанії.

Де можна замовити друк та як замовити з доставкою? Все просто. Це можна зробити телефоном або онлайн, прямо на сайті. Також, ви зможете особисто відвідати компанію й оформити своє замовлення на місці.

Тиражування обновлено: צ 12, 2019 автором: admin

Замовте зворотній дзвінок

Як до нас проїхати

Позвонить
Открыть карту