Переплетення документів

Зробити замовлення

Обкладинка документів в Дніпрі

Обкладинка документів – один з видів післядрукарської обробки, який виконується з метою надати продукту статечний й закінчений зовнішній вигляд із суворим дотриманням порядку розташування сторінок. Якісно переплести документи сьогодні можна дешево та швидко, завдяки сучасному обладнанню та інноваційним технологіям.

На будь-якій фірмі, в компанії, студії, агентстві, виробництві існує величезна кількість різної документації. Це й бухгалтерські документи, й архівні, й різні проекти. Щоб не були втрачені, бува, не пошкодилися окремі листи, потрібне їх оформлення. Можна купити спеціальні теки та зберігати папери в них, але це не є запорукою їх збереження. Одним з найбільш простих способів тримати документацію в порядку є її палітурка. Не менш актуальна процедура й для оформлення дипломних робіт.

Переплетіння архівних документів, як і палітурка дипломів в Дніпропетровську, оперативно, швидко та дешево виконується на замовлення фахівцями нашої компанії.

Сучасні технології переплетення

Існує багато видів даної післядрукарської обробки, що дозволяють упорядкувати будь-яку документацію максимально оперативно, в терміновому порядку. Незалежно від того, який саме вид буде використаний, технологічний процес складається з кількох етапів:

  • обрізки;
  • біговки;
  • фальцювання;
  • кріплення сторінок (пружинний, канальний, планковий метод й так далі).

Скільки часу необхідно на виконання роботи

Залежно від того, який обсяг документації належить переплести, який вид переплетення буде вибраний, залежить і кількість часу, витраченого на роботу. Використовувані технології та обладнання дозволяють мінімізувати тимчасові витрати й виконати всі заходи в найкоротші терміни експрес-методом. Більш детальну інформацію щодо термінів виконання післядрукарської обробки на замовлення вам зможуть надати фахівці компанії після ознайомленням з обсягом роботи.

Де можна замовити, як замовити, скільки коштує палітурка

Якщо у вас виникло питання, де зшити диплом або переплести документи, звертайтеся до нас. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, оперативність, високу якість та лояльну вартість. Всі ціни вказані на сайті. Також друкарня пропонує послуги ламінування документів, друк рекламної продукції, флаєрів, буклетів, візиток, каталогів й календарів. Оформляти замовлення не обов’язково прямо в студії. Зробити це можна через інтернет в режимі онлайн.

Переплетення документів обновлено: צ 12, 2019 автором: admin

Замовте зворотній дзвінок

Як до нас проїхати

Позвонить
Открыть карту