Виготовлення фірмових папок з логотипом

  Зробити замовлення

   

  Розрахувати вартість виготовлення папок

  Друк фірмових тек

  Імідж компанії, фірми, її значущість, успіх залежать від кожної дрібниці. Щоб презентувати себе, справити гарне враження на клієнтів та партнерів, керівник повинен продумати абсолютно все. Оригінальні фірмові теки – один з елементів, що дозволяють не тільки упорядкувати документацію, папери, але й підкреслити фірмовий стиль. За великим рахунком – це дієвий, ефективний рекламоносій, який робить компанію, організацію впізнаваною в ділових колах.

  Види фірмових папок

  Умовно цей тип продукції, на яку при виготовленні в умовах виробництва наносяться візуальні елементи, що виступають в ролі розпізнавального знака підприємства (логотипи), поділяються на кілька видів.

  1. Корпоративні. Головний елемент, який використовується з метою просування бренду, розвитку бізнесу. Стоять на одному щаблі з фірмовими бланками, конвертами та іншими дрібними атрибутами. Виготовлення фірмових тек здійснюють шляхом використання високоякісного картону, полімеру, паперу високої щільності.
  2. Теки-регістри або фірмові теки для документів внутрішньокорпоративного значення, що дозволяють систематизувати і зберігати папери різного призначення. Використовуються менеджерами по роботі з клієнтами, бухгалтерським відділом. Обов’язково присутні візуальні елементи, що визначають зовнішній вигляд і свідчать про власність компанії.
  3. Презентаційна фірмова папка для паперів. Застосовується під час презентації послуг, продукції, проекту. Зовнішній вигляд залежить від особистих побажань клієнта, тому що їх друк цільовий. Продукція виробляється виключно для застосування на певному заході.
  4. Теки з логотипом. Призначення – зберігання, розповсюдження друкованих матеріалів. Виготовлення їх актуально для підтримки іміджу, презентації фірми в кращому світлі. Важливі якість продукту і зовнішні показники.
  5. Теки «На підпис». Друк фірмових тек здійснюється в суворому, класичному стилі з використанням корпоративної символіки.
  6. Додаткові, інші види продукції, що виконуються на замовлення і мають разовий характер, наприклад, теки-меню, надруковані виключно для проведення одного конкретного заходу, банкету.

  Скільки коштує друк корпоративної продукції, де купити недорого

  Незалежно від того, в якому населеному пункті України ви знаходитесь, Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Вінниці, Львові чи Миколаєві, замовити поліграфічну продукцію в оперативній поліграфії «Дніпрограф» не складе вам труднощів. Залишити заявку на замовлення можна онлайн або скориставшись телефоном. Вартість друку залежить від багатьох факторів, зокрема від виду продукту, тиражу, терміновості виконання роботи. Вся поліграфічна продукція виготовляється якісно, ​​дешево, швидко. Уточнити ціну на конкретний продукт, отримати додаткову інформацію зможете у менеджера. Доставка здійснюється зручним способом в стислі терміни.

  Фірмові папки обновлено: 24, 2019 автором: admin

  Замовте зворотній дзвінок

   Як до нас проїхати

   Позвонить
   Открыть карту