Друк листівок на замовлення: для посткроссінга, вітальні, поштові

  Зробити замовлення

  Друк листівок на замовлення в Дніпрі

  Листівки – особливий вид поліграфічної друкованої продукції. Сьогодні їх можна купити, а можна замовити їх виготовлення за індивідуальним макетом. Існують різні класифікації продукту.

  Перш за все, вироби діляться на:

  • поштові;
  • не поштові.

  Згідно з тематикою й призначенню існують різні види продукту.

  1. Рекламні.
  2. Вітальні (новорічні, з Днем народження, з ювілеєм й так далі).
  3. Для посткроссингу.

  Креативні, оригінальні, красиві, смішні, нестандартні й звичайні листівки виготовлять на замовлення фахівці нашої компанії швидко та дешево.

  Кому й навіщо потрібний друк листівок та запрошень

  Даний вид поліграфії використовується й великими компаніями, рекламними студіями, й приватними особами. Привітати партнерів, співробітників, клієнтів зі святом за допомогою листівки – найбільш простий, зручний та прийнятний спосіб. Запрошення-листівки на будь-який захід також важливі, як і звичайні запрошення. Часто подібні вироби використовуються для запрошення гостей на весілля, заручини, відкриття виставки й так далі.

  Друк поштових листівок рекламного характеру як і буклетів або листівок, має на увазі під собою розміщення інформації, наприклад, варіанти з фото або логотипом, відповідним текстом, що привертає увагу до фірми, послуги або товару. Тому вони не менш актуальні й популярні в Україні в колі ділових людей.

  Папір для виготовлення

  Для цього виду продукції допускається використання паперу різного типу. Рішення, як правило, приймає безпосередньо замовник. У стандартному варіанті продукт друкується на крейдованому папері, матовому або глянсовому. Але, якщо є бажання отримати особливий, незвичайний варіант виробів, можна використовувати й дизайнерський папір.

  Особливості друку листівок в Дніпропетровську

  Процес виготовлення не займає багато часу. Зазвичай термінове замовлення виконується від декількох годин до декількох днів. Все залежить від складності макета, матеріалів, тиражу. Якщо у замовника відсутній макет продукції, наші фахівці готові надати послуги дизайнерської студії. Сам процес виготовлення знаходиться під постійним контролем фахівців поліграфії.

  Виготовлення листівок у нас можна замовити невеликим тиражем (наприклад, 100 шт.) Або великими обсягами (від 1000 шт.).

  Скільки коштує, де можна замовити, як замовити якісні листівки

  Наша компанія надає послуги друку листівок будь-якого призначення й змісту. Ми гарантуємо оперативність та виготовлення експрес-методом. Вартість готової продукції вказана на сайті. Ціна залежить від різних факторів. Більш детальну інформацію уточнюйте у фахівців компанії. Оформити замовлення ви зможете через інтернет в режимі онлайн.

  Поштові листівки обновлено: צ 12, 2019 автором: admin

  Замовте зворотній дзвінок

   Як до нас проїхати

   Позвонить
   Открыть карту