Про нас

Компанія «Днепрограф» спеціалізується з випуску оперативної поліграфії широкого спектру в місті Днепр. Головна мета нашої команди – сприяння кожному клієнту у підвищенні популярності власної марки та попиту на продукцію за рахунок ефективної друкованої реклами. Великий асортимент матеріалів для друку, супутні послуги з підготовки поліграфії, а також зручні можливості для замовлення, оплати та доставки – все це є нашими конкурентними перевагами.

Усі виді поліграфії в максимально стислі строки

Головний бонус, який ви отримуєте, замовляючи друк поліграфії у нас – це оптимальне співвідношення якості та швидкості. Ми реалізуємо кожну задачу в максимально короткі терміни. Ви можете зробити замовлення на виготовлення всіх існуючих видів друкованої продукції:

 • всіх типів календарів (настінних, настільних, кишенькових);
 • буклетів, листівок, флаєрів;
 • візитівок, листівок;
 • стикерів, кубариків;
 • плакатів, постерів;
 • блокнотів, записних книжок, щоденників;
 • хенгерів, цінників, POS-матеріалів для магазинів;
 • каталогів, брошур, проспектів.

Будь яку з цих категорій поліграфічної продукції можна замовити у потрібному тиражі – від декількох штук до десятків тисяч екземплярів. Крім того, ви можете скористатися нашими постполіграфічними послугами: ламінування, прошивання та плотерного різання на спеціальному обладнанні. В арсеналі спеціалістів «Днепрограф» знаходиться сучасна техніка, яка забезпечує високу якість передачі кольору при друку у форматі 4+4 та високу чіткість чорного тексту на папері будь-якої щільності.

Всі замовлення виконуються на базі типових проектів, а також за індивідуальними макетами замовників. При оформленні замовлення через сайт ви можете завантажити готовий макет у форматі .tiff, .pdf, .psd та інших сумісних форматів, що відповідають технічним вимогам для друку. Залежно від потрібного тиражу ви отримаєте готову поліграфію вже наступного дня чи протягом 5 робочих днів максимум.

Скористайтеся послугами оперативної поліграфії в Дніпрі, а також замовляйте доставку готової продукції в будь-який регіон України!

Про нас обновлено: 18, 2018 автором: admin

Замовте зворотній дзвінок

  Як до нас проїхати

  Позвонить
  Открыть карту