Ламінування

Зробити замовлення

Замовити ламінування документів в Дніпрі

Ламінування – покриття друкованої продукції плівкою. Ламінування документів здійснюється з метою забезпечення їх захисту від впливу зовнішніх факторів, для продовження терміну служби. Іноді ламінація застосовується при виготовленні таких продуктів, як візитки, які можуть бути випущені тиражем від 100 шт. до 1000 шт. В даному випадку наявність глянсової плівки підсилює колір, надає більш привабливий вигляд.

Значення ламінування друкованої продукції

В першу чергу покриття плівкою друкованого видання необхідно, щоб захистити його від подряпин, потертостей, вологи та інших пошкоджень. У деяких випадках воно служить додатковим засобом для оформлення того чи іншого виробу.

Найчастіше обробці піддаються документи, якими постійно користуються, наприклад, свідоцтва про народження, ідентифікаційний код й так далі. Проте дана технологія використовується й в поліграфії при виготовленні візиток, дипломів, грамот, запрошень, листівок та іншого матеріалу, що замовляється студіями й організаціями. Оформлений таким чином рекламний продукт, приверне до себе увагу й викличе бажання купити запропонований товар або замовити послугу.

Технологія ламінування поліграфічної продукції

В Україні, в Дніпропетровську для покриття друкарського видання плівкою використовується сучасне обладнання й один з видів плівки:

  • матова;
  • глянцева;
  • текстурована.

Існує кілька видів ламінування:

  1. Одностороннє й двостороннє.
  2. Гаряче й холодне.
  3. Матове й глянсове.

Можливості технічного забезпечення дозволяють швидко, експрес-методом заламінувати будь-який документ або рекламний продукт різного розміру.

Скільки часу потрібно, щоб заламінувати документ

Весь процес виконується досить оперативно. На обробку одного примірника йде не більше двох хвилин. Якщо вам потрібно терміново й дешево нанести захисний шар на паперовий документ, звертайтеся до нас. При невеликому обсязі на виконання роботи піде мінімум часу, й ви зможете швидко забрати своє замовлення. Якщо ж тираж занадто об’ємний й буде потрібно більше часу, ви можете замовити послугу з доставкою. Виконання роботи на замовлення проводиться у вкрай короткі терміни.

Скільки коштує ламінування документів

У нашій компанії ви завжди зможете замовити якісне ламінування будь-якої друкованої продукції за вигідною ціною. Вартість послуги безпосередньо залежить від виду, технології, кількості примірників та терміновості виконання замовлення.

Оформити замовлення ви зможете в будь-який час через інтернет, на сайті в режимі онлайн.

Ламінування обновлено: 24, 2018 автором: admin

Замовте зворотній дзвінок

Як до нас проїхати

Позвонить
Открыть карту