Оперативна поліграфія «Дніпрограф» в Дніпрі - якість в деталях

Оперативна поліграфія – якісне термінове виготовлення друкованої продукції та надання післядрукарська поліграфічних послуг. Завдяки сучасному устаткуванню наша компанія створює якісну друковану продукцію для будь-якої сфери бізнесу. Досить широкий асортимент надає можливість вибрати максимально ефективну продукцію для створення позитивного образу вашої компанії та її активного просування.

Пріоритетними напрямами нашої роботи є терміновість виконання замовлення та якість виготовленої друкованої продукції. Ми постійно удосконалюємося у напрямі оперативного друку і виготовляємо для наших клієнтів унікальний якісний продукт за доступною ціною.

Наклад (тираж) друку коливається від декількох екземплярів до десятків тисяч. Замовлення поліграфічої продукції може бути швидко виконано впродовж короткого часу. Технологія дозволяє дешево і швидко створювати різну продукцію – від візитки до каталогів і календарів.

Наші послуги

Друк на різографі

Друк на різографі в Дніпрі Друкована різографія – це дублювання оригінального макета за допомогою цифрового апарату різографа. Використовується з метою…

Подробнее
Друк на різографі
Плотерна різка

Плотерна різка

Замовити послугу плотерної різки в Дніпрі Плотерна різка в поліграфії – це післядрукарська обробка матеріалу. До сучасних рекламних носіїв, виконаних…

Подробнее

Переплетення документів

Обкладинка документів в Дніпрі Обкладинка документів – один з видів післядрукарської обробки, який виконується з метою надати продукту статечний й…

Подробнее
Переплетення документів
Ламінування

Ламінування

Замовити ламінування документів в Дніпрі Ламінування – покриття друкованої продукції плівкою. Ламінування документів здійснюється з метою забезпечення їх захисту від…

Подробнее

Маєте питання? Замовте консультацію експерта

«Дніпрограф» - якісні поліграфічні послуги в Дніпрі

Сьогодні в Україні особливе місце займає оперативна поліграфія, Дніпропетровськ не є виключенням. У бізнесі, як відомо, час – найцінніший і найдефіцитніший ресурс. І щоб бути попереду, треба вміти правильно презентувати себе, свою компанію, уміло доносити рекламні гасла до потенційних клієнтів. Таку функцію виконує поліграфічна продукція: наочно, яскраво і зрозуміло розкриває сильні сторони вашого товару, тим самим приваблюючи клієнтів.

«Дніпрограф» - це якісна поліграфія будь-якого формату

Продуктивність оперативної поліграфії «Дніпрограф» дозволяє впоратися з друком будь-якого формату на замовлення клієнта! Наша поліграфічна продукція містить в тому числі:

  • рекламну поліграфічну продукцію: брошури, буклети, євробуклети, візитки, поштові та рекламні листівки, флаєри, цінники, хенгери.
  • офісну поліграфічну продукцію: інструкції, супровідні документи, бланки, прайс-листи, календарі, каталоги, довідники, журнали.

Процес друку в «Дніпрографі»

Технологічний процес включає декілька етапів:

  1. збір матеріалів;
  2. додрукарська підготовка;
  3. друк;
  4. післядрукарська обробка;
  5. готова продукція.

Сучасне устаткування дозволяє мінімізувати витрати часу на весь процес виконання замовлення і отримання кінцевого результату.

Наше обладнання

Переваги поліграфії «Дніпрограф»

Завдяки популярності інтернету багато компаній, маркетингових студій замовляють рекламу в мережі, прагнучи таким чином привабити потенційних клієнтів. Рекламна поліграфія має ряд переваг в порівнянні з інтернет-рекламою.

Це живе дизайнерське, оригінальне оформлення. Завдяки креативному підходу і матеріальності носія на потенційну цільову аудиторію можна впливати через органи чуття, наприклад, якщо зробити рельєфну продукцію або продукцію з відбитком.

«Дніпрограф» – оперативна поліграфія, яка пропонує експрес-виготовлення будь-якої поліграфії по індивідуальному замовленню клієнта. Чудова якість в стислі терміни за невисоку ціну.

Де можна замовити і як замовити в Дніпропетровську поліграфічні послуги

Якщо ви хочете отримати красиву, оригінальну, якісну друковану поліграфічну продукцію, забезпечити собі гідну рекламу, тоді терміновий друк в «Дніпрографі» – це те, що ви шукали. Наша компанія пропонує виготовлення будь-якої друкарської продукції. При необхідності ви можете замовити послугу адресної доставки по Україні, в Києв, Харків, Дніпро, Одесу, Львів та інші міста. Скільки коштує робота, можна дізнатися у наших фахівців, вартість послуг залежить від кількох чинників і розраховується індивідуально. Оформити замовлення ви завжди можете онлайн на сайті, по телефону або при особистому спілкуванні.

Головна обновлено: 10, 2019 автором: admin

Замовте зворотній дзвінок

Як до нас проїхати

Позвонить
Открыть карту